2737
2734
عنوان

خيلي ناراحت شدم واقعا ميشه بيايد؟

383 بازدید | 25 پست

يكي از اشناهام هميشه ناراحت بود از وضع ماليش 

حتي گاهي از كارت سوخت ما براي ماشينش استفاده ميكرد يا اينكه جايي ميرفتيم جوري رفتار ميكردن كه ندارن و ما حساب كنيم ....

امروز ديدمش گوشيشو داد دستم چيزي ببينم رو صفحه پيام اومد سود ماهانه واريز شد و ٧٠ميليون باقي مانده 

اصلا جا خوردم چرا به من دروغ ميگفت 

چرا ما كه اوضاعمون داغون تر بود و كارت سوخت ماشين مارو بردن تو مسافرتا فقط از كارت ما استفاده كردن

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نداری به جیب نیست به دله اونا ذاتشون فقیر و بدبخته 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2728
2738
من زیاد میشناسم از این آداما.... دور و ورم پره.... چارش اینه که توام مثلع خودشون باشی 😃

والا ما واقعا نداريم كاش منم داشتم و ادا درمياوردم

شاید وام بوده، شاید چییزی فروختن، بددل نباش

ولی هستن همچین ادمایی

دوست شوهرم همییییشه میگفت ندارم، حقوقم کمه، همونم نمیدن بهمون، دوماه دیگه موعد خونه س پول رهن ندارم. ما انقدر غصه شونو خوردیم، سر موعد تمدید قراردادشون شوهرم گفت واسه رهن پول کم نداری بهت بدم. گفت نه خونه خریدم😐

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مثل خودشون رفتار کن .

ما هم داریم در اطرافیان این مدلی .

میرن خونه مردم شام و نهار . به خودشون میرسه نمیزارن کسی پاشو بزاره خونشون . از ادم هم میپرسن فلانی چایی میخوری دم کنم ؟ یه میوه برمیداری بخوری انتظار دارن برش گردونیم دس نخورده بمونه توی ظرف :( 

مریض هم باشن  برای خودشون کلی جمع کردن . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
شاید وام بوده، شاید چییزی فروختن، بددل نباش ولی هستن همچین ادمایی دوست شوهرم همییییشه میگفت ندارم، ...

اخه من قبلا از كسي شنيده بودم كه با شوهرش ماهي ١٥ميليون دارن اما باور نكردن 

حتي اگه وام گرفتن و چيزي فروختن باز بايد كارت از ما بگيره؟!

2706