2737
2739

نزدیک ۲۰روزه خونه مادرمم با شوهرم دعدام شد و منو آورد گذاشت خونه مادرم

شوهرم ۳۶ سالشه و خواهرم ۲ ۳ روزه وارد ۱۵سالگی شده یعنی تقریبا ۲۲سال اختلاف سنی دارن .شوهرم همیشه با خواهرم خیلی شوخی میکنه و باهم صمیمی هستن و شوهرم به خواهرم میگه آبجی و خواهرمم به اون میگه داداش حتی بعضی وقتا شوهرم اسکولوش میکنه و میخنده من بابا ندارم بعضی وقتا هم میشینه مثل یه پدر نصیحتش میکنه و مثلا میگه براش خاستگار بیاد خودم میرم تحقیق تا طرف آدم خوبی باشه و فلان

چون من چن روزه قهرم شوهرم با خواهرم در ارتباطه و مثلا میپرسه که دخترم شیر داره؟پوشک داره و فلان

با اینکه ۲۰روزه از من خبری نگرفته دیروز از خواهرم حال و احوال منم پرسیده و فلان .دیشب خواهرم تا دیروقت آنلاین بود و شوهرم بهش پیام داده که دختر تا این وقت شب چرا بیداری؟بچه تا این ساعت بیدار باشه شلوغکاری میکنه .بعدش به شو۷ی گفته خدا به داد شوهر آیندت برسه من اگه جای شوهرت بودم کاری میکردم ساعت ۹ شب خاموشی بزنی و فلان 

ادامه در پست بعد

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خب شوهرت که ظاهرا مرد باانصاف و خوبیه 

آشتی کن باهاش 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

منم صبح به شوهرم پیام دادم که حد و حدود خودت رو بدون و با یه نوجوون اونطوری حرف نزن خواهر من اونی که تو میخوای نیست و برو دنبال هم تراز خودت ‌.شوهرم هم نوشت من همیشه اونو جای خواهرم میبینم و اگه بخوام کاری بکنم اینقدر دختر تو کوچه خیابون هطت که نوبت به خواهر تو نمیرسه.

بعد به خواهرم نوشته که دختر خوب مگه من به تو چی گفتم که گذاشتی کف دست خواهرت من از اون مردایی که تو فکر میکنی نیستم شمارو به خیر و مارو به سلامت و بعدش هم بلاکش کرده

من زیاده روی کردم؟

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
2706