2737
2734
عنوان

من ی چیزی یادم اومد

421 بازدید | 43 پست

تو دو تا  تاپیک قبلم گفتم در باز شد هیشکی نبود همینجوری داشتم فکر میکردم چرا باید اینجوری بشه بعد یادم افتاد همین اتفاق پارسالم واسم افتاد 

مامانم و داداشم و آبجیم رفتن بیرون نمیدونم خرید رفتن یا دکتر یادم نیست 

منم خونه تنها بودم اهنگ گذاشتم رقصیدم و اینا بعدش رفتم برم دوش بگیرم  در اتاقم باز گذشتم (حموم تو اتاق خودمه )

بعد یکم گذشت صدا در اومد در حموم رو باز گردم دیدم در بسته شده گفتم مامانم اومده  ولی صدا کردم جواب نداد

بعد زود دوش گرفتم اومدم بیرون کسی نبود 

زنگ زدم مامانم گفتم کجا رفتی گفت گفتم ک میریم بیرون گفتم مگه نیومدی خونه گفت نه بعد بهش گفتم اینجوری شد گفت نه فکر میکنی در رو خودت بسته بودی و اینا ولی میدونم خودش صداش ی جوری شد انگار ک ترسیده باشه 

😐😐😐😐😐😐چرا من همیشه با در امتحان میشم یا باز میشه یا بسته 🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نقطع ضعفتو فهمیدن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

پشمای من زیر درخت البالو گم شدهههههههههه

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
ها نقطه ضعف چی 

در  

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
منم چند روزه صدا از اتاق بغلیم میشنوم مثلا بازشدن در یا انگار ی وسیله از کمد بیفته پایین 

اتاق بغلیت واسه کیه شاید خودش تو اتاق 

واسه من نمیدونم چیه آخه ی روز مثل دو شب پیش در باز میشه ی روزم مثل پارسال بسته میشه 

2706