2733
2734

من ترجیح میدم بیرون کار کنم که تکلیفم با کارفرما معلوم باشه. مزایا و اعتبار سرجاشه. بیکاریش معلومه بیمه اش معلومه با مردا همه چی مجهوله

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترجیح میدم بیرون کار کنم که تکلیفم با کارفرما معلوم باشه. مزایا و اعتبار سرجاشه. بیکاریش معلومه ب ...

نه متعهده به قول و قرارش هر ماه بدون اینکه اون زن بخواد مبلغی رو همیشه به حسابش میریزه و کلا شفافه همه چیزش

والا من خیلی ظلم میدونم وقتی خانم شاغل نباشه و کلا توی خونه باشه باز انتظار کار خونه از مرد داشته باشه 

من که واقعا دلم نمیخواد شوهرم یه لیوان جابه جا کنه 

اینکه شما گفتی زن در ازاش پول بگیره هم خار کننده ست 

انگار مرد بگه در قبال غذایی که تو خونه من میخوری وظیفه داری هر شب هر طوری من دوست دارم با من رابطه جنسی داشته باشی 

2731
والا من خیلی ظلم میدونم وقتی خانم شاغل نباشه و کلا توی خونه باشه باز انتظار کار خونه از مرد داشته با ...

نه سوالمو بد گفتم پستهای بعدیمو نخوندین شاید 

مرد میگه تو نرو سر کار بجاش خونه باش به من و زندگی ارامش بده همون حقوق رو من خودم هر ماه برات میریزم

نمیگم که کوزتی کن پول میدم..من بد گفتم شاید

نظرم مثبته 

۳ تومن خوبه برای زن خانه دار 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2740

برای شما مثلا شرایط کار فراهم باشه ولی همسرت بگه بنظرم تو خونه باشی بهتره ارامش زندگیمون بیشتره اگر نگران پولی همون مبلغ رو من هر ماه به حسابت میریزم بدون اینکه بگی

2706