2737
2734
عنوان

مصرف قرص آریپیپرازول وسرترالین برای کودک ۵ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 48180 بازدید | 86 پست
مشکل فرزندتون چیه ؟

بیش فعالی

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان بهش قرص میخوای بدی پس فردا نوجوونیش میخوای چی کنی...بچه ها مخصوصا پسرا تو نوجوونی وحشتناک میشن

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
جفتشو دادم..ارپیپیرازول خوبه خصوصا اگه مارک باختر گیرت بیاد..سرترالین هم دادم اما بدترش کرده..شیطونت ...

تاثیر منفی نداشته ؟عوارض نداره ....بنظرت منم بدم فقط اریپیرازول و ؟

2731
از الان بهش قرص میخوای بدی پس فردا نوجوونیش میخوای چی کنی...بچه ها مخصوصا پسرا تو نوجوونی وحشتناک می ...

خودمم دودلم خود دکترم گفت نیار آنچنانی به قرص نداره با تشویق اینا فحش دادنشو کم کن فحش نداد جایزه بخر ولی همه این روشارو رفتم بهتر نشده 

دست بزن داره اطرافیانو بعضی وقتا میزنه ....خونه تنها باشه ساکتترین و عالی ترین بچه ست ولی وای به حال ...

بده بهش..حرف دکتر رو گوش کن..رفتاراش درست میشن..ارپیپیرازول هم من عوارصی تو بچه ام ندیدم..خصوصا دوزی که من میدم..یکی صبح..یکی طهر یکی شبه

از سه سالگی میخورد..بچه ام شبانه روز جیغ میکشید اروم و قرار نداشت..فقط کارش گریه بود و بس..از وقتی خورد..گریه هاش قطع شد

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
نه اصلاقرص نده دکتراواسه راحتی خودشون یچی مینویسن اصلا نده خیلیم بهت فشاراوردروانشناس خوب ببر

منم ندادم گفتم ۱ماه امتحانی بدم ببینم تاثیر داره آخه این خیلی ساکته فقط موقع مهمونیا غیرقابل کنترله همه دو میزنه فحش میده

2740
تاثیر منفی نداشته ؟عوارض نداره ....بنظرت منم بدم فقط اریپیرازول و ؟

بده..اصلا عوارصی ندیدم درش..خیلی هم تاثیر مثبت داشت..هنوزم داره میخوره..نسبت به ریسپریدون و بقیه قرصا عالی بود..بقیه قرصا اثر منفی داشت روش..بدترش کرده بود‌..اما این نه...من کلی دکتر بردمش..همه تاییدش کردن

بده بهش..حرف دکتر رو گوش کن..رفتاراش درست میشن..ارپیپیرازول هم من عوارصی تو بچه ام ندیدم..خصوصا دوزی ...

الان بچه ت چندسالشه عزیزم ؟الان خوب خوب شده ؟به من گفت شبا فقط ۱/۴قرص

امیدوارم مشکلش حل شه

ممنون😍

منم ندادم گفتم ۱ماه امتحانی بدم ببینم تاثیر داره آخه این خیلی ساکته فقط موقع مهمونیا غیرقابل کنترله ...

پسرمنم 4سالشه انقدرشیطونه باورت نمیشه ازشرش هیجانمیرم بچس دیگه هرکی یجوره سرهرچی که نبایدقرص داد

الان بچه ت چندسالشه عزیزم ؟الان خوب خوب شده ؟به من گفت شبا فقط ۱/۴قرص

الان ۵ سال و نیمشه..از سه سالگی خورده..خیلی تاثیر داشته خیلی..خیلی پرخاشگر بود..منکه اینقدر از این قرص راضیم که نگو...خداروشکر میکنم..دکتره اینا بهش داد..خیلی دکتر عوص کردم

الان ۵ سال و نیمشه..از سه سالگی خورده..خیلی تاثیر داشته خیلی..خیلی پرخاشگر بود..منکه اینقدر از این ق ...

از سه سالگی؟؟؟نمیدونم چرا تعجب میکنم...بعد کی میخواید قطعش کنید

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
خو بچه ها همه ایجورن توخانه ساکتن برن جایی ایجور میشن درس میشه تو روخدا دارو بهش نده مراعاتش کن  ...

باشه عزیزم نمیدم پس یه مدتم باهاش مدارا میکنم ببینم چجورمیشه 

2706