2737
2734

پسرمو بردم دکتر بخاطر فحش و پرخاشگریش گفت از هرکدوم اگه خاستی شبی ۱/۴ بده ....اگرم ندادی فحشاشو با رفتار درمانی درست کن ....کسی بوده از این قرصا به بچه ش داده باشه ؟میترسم بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با 24سال سن یکی دوسال با خودم کلنجار رفتم تا با مشورت روانپزشک قرص ارامبخش بخورم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
دارو بهش نده اخه پرخاشگری بادارو ...فقط محبت و زبون خوش خودت اروم باش روخودت کارکن بچتونم درس میشه

دست بزن داره اطرافیانو بعضی وقتا میزنه ....خونه تنها باشه ساکتترین و عالی ترین بچه ست ولی وای به حال وقتی که بره مهمونی یا مهمون بیاد دیگه اصلا نمیشناسمش

2738
من با 24سال سن یکی دوسال با خودم کلنجار رفتم تا با مشورت روانپزشک قرص ارامبخش بخورم

منم از دوشنبه دکتر داده هنوز جرات نکردم بدم خودش میگه قرصامو بده بخورم تا خوب شم فحش دیگه ندم 

دست بزن داره اطرافیانو بعضی وقتا میزنه ....خونه تنها باشه ساکتترین و عالی ترین بچه ست ولی وای به حال ...

خو بچه ها همه ایجورن توخانه ساکتن برن جایی ایجور میشن درس میشه تو روخدا دارو بهش نده مراعاتش کن 

منتظر روزای بهترم ✌
سرترالین ضد افسردگیه آریپیپرازول ضد جنون.که پرخاشگری هم یه نیمچه جنون شناخته میشه.ولی تا کی قرص؟ببر ...

آره خودمم بعد زایمان سرترالین خوردم این ساکته اصلا بدبدو نمیکنه فقط تو مهمونیا فحشای زشت میده و میزنه بقیه رو

منم از دوشنبه دکتر داده هنوز جرات نکردم بدم خودش میگه قرصامو بده بخورم تا خوب شم فحش دیگه ندم 

با چندتا دکتر دیگه هم مشورت کن .به حرف یکی بسنده نکن

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
دست بزن داره اطرافیانو بعضی وقتا میزنه ....خونه تنها باشه ساکتترین و عالی ترین بچه ست ولی وای به حال ...

جفتشو دادم..ارپیپیرازول خوبه خصوصا اگه مارک باختر گیرت بیاد..سرترالین هم دادم اما بدترش کرده..شیطونترش کرده..حدود دو ساله داره ارپیپیرازول رو میخوره

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
آره خودمم بعد زایمان سرترالین خوردم این ساکته اصلا بدبدو نمیکنه فقط تو مهمونیا فحشای زشت میده و میزن ...

ببخشید شما سرترالین خوردی هنوزم میخوری ؟؟چطور قطعش کردی؟؟میل جنسی تون دچار مشکل نشد؟؟

آره خودمم بعد زایمان سرترالین خوردم این ساکته اصلا بدبدو نمیکنه فقط تو مهمونیا فحشای زشت میده و میزن ...

خوفحشم ازکسی شنیده یاباباش یاخودتون که میگه اروم ومهربون بهش بگو زشته نگو کم کم کمش میکنه بزرگتر شه جایزه بهش بده بگو پسرمن پسر خوبیه فحش نمیده خودت راهشو قلقشو پیدا کن

منتظر روزای بهترم ✌
2706