2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دختر من همینجوری بود

دکتر گفت آب بدن ش کمه

بهش آب جوشیده بدید

آب دادیم جیش کرد

گفت اگه نکنه باید بستری شه

مامانمم مدام بهش آب داد

لباس گرمم زیاد تن ش نکنید که عرق نکنه

ادرارش کم شه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
نوزاد ها مدفوع میکنن اگه هم جیش کنن یک قطره جیش میکنن

نه دیگه ناموسا یه قطره نه دیگه ☺️

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●

شیرت میاد به اندازه خورده مرتب بهش شیر بده اب جوشیده ولرم هم یکم با قند شیرینش کن خیلی کم دو سه تا قاشق غذا خوری بده بخوره دو سه بار اسنکارو بکنی راه میوفته

پسر منم ۳ روز بود نمیکرد زردیم داشت دکترش گفت همینکارو کن

بعد چون فکشون جون نداره شیر که میخوره خوابش میبره فکر نکن سیر شده بیشتر خسته میشن اخرش که خودش میکش تموم شد شیرتو بدون با قاشق چایی خوری بده بخوره من ۱۰ ۱۲ خودم بهش همینجوری میدادم اخرش هم بیشتر میخوابید هم راحتر جیش میکرد زردیشم برطرف شد ولی بذار خودش میک بزنه تنبل نشه اخرش اینکارو بکن حتما کارایی که خودم کردمو بهت گفتم عزیزم انشالله زود جیش کنه

ممکنه همراه با مدفوع ادرار هم کرده باشه. باید حداقل ۶ بار طی ۲۴ ساعت ادرار دفع کنه حتی اگر کم باشه در سطح مرطوب شدن سطح پوشک. اگر یقین داری ادرار نمی کنه حتماً حتماً ببرش دکتر.

شیر هم بهش بده زیاد، حتی شده شیر خشک

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706