2733
2739
عنوان

تو را به آبروی زهرا بیاید

459 بازدید | 24 پست

پدر شوهرم سکته مغزی کرده ضریب هوشیش رو شش هست باید بیاد رو۹  موی رگای مغزش پوکیده،،،،تو رو قران یه صلوات بفرستین برا سلامتیش تو رو قران قسمتون میدم واسش دعا کنید بخدا قسم آدم به این عزیزی تو عمرم ندیده بودم خیلی حیفشه شوهرم داره دقققق میکنه میره یه اتاق دیگه میشینه گریه میکنه, عزیزدلم غرورش اجازه نمیده جلوی من یا کس دیگه گریه کنه تو را به امام حسین قسمتون میدم دعا کنید واسه شفاش 😣😞💖

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا شفاش بده خوب بشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2728
2738
کلمه پوکیده خوب نبود بین حرفات🤐 ایشالا زود خوب بشه💫💕

واقعا الان نمیتونم تمرکز داشته باشم رو غلط املایی و واژه ها الان با چشم اشکی دارم تایپ میکنم تو رو قران فقط دعا کنید واسش

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

من برات ٥ تا فرستادم تورو خدا برا منم دعا كنين

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ایشالا که خوب شه. حالا خودتو به اب واتیش نزن پدر شوهر است دیگر

واییی نه تو رو خدااا اینطوری نگو اگر سایش کم شه من یتیم میشم ایشالا همیشه سلامت باشه تو رو قران دعا کن من دققق میکنم

2706