2737
2739

چيكار كنم 

وقتي ميارم از سينم شير بدم اينقدر گريه ميكنه وقتي بلندش ميكنم ساكت ميشه چيكار كنم ميخوام مال خودمم بخوره

99/9/9خانواده شوهرم ادم شدن ايشالا خودمم از ٤٥كيلو شدم ٧٠تا كيلو 💪🏻💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی کمکی دادی باید احتمالش رو میدادی

بچه ها گاهی انتخابشون رو میکنن کاریش نمیشه کرد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

من كمكي نميدم الان بچم سه ماهه هست نميدونم چرا تو بيداري سينه نميگيره همشون وحشي شدن بجون خودم😂😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738

قوربونت برم تو امضات خاندان شوهر منم اطافه كن😂😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
عزیزم حتما رفلاکس داره

داشت الان كامل خوب شده نميدونم چرا يهو نخورد سع روزه

بچه ها ی دوره اینطوری میشن پسر منم ۵ ماهشه

تو اين يه هفته تغذيش نصف شده خيلي كم ميخوره موندم چيكار كنم 😢