2733
2734

۳۳هفته ام و بچه ۱۸۰۰.خودم هم روز به روز چاق تر میشم شدم مثل گوریل ولی اصلا بچه وزن نمی گیره .چرا این جوری شدم اخه😭

بنده ها خدا دارن ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون هرچی میخوری رو خودت میره نع بچه... سعی غذاعای مقوی بخوری

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2731
2738
به دکترت نگفتی؟؟؟؟؟

چرا گفتم واسم لیدی میل نوشته ولی اونم فایده نکرد فقط خودم دارم چاق میشم الان خودمو نگاه کردم تو اینه انگار بچه ۴کیلویی دارم خیلی بد چاق شدم

بنده ها خدا دارن ....
۱۸۰۰ بدم نیست که خوب ریزه میشه دیگه بعدشم اینجوری نمیمونع مطمئن باش دنیا اومدنی ۲۳۰۰/۴۰۰ میشه

۲۳۰۰کمه اخه .من بچه اولم ۳۳۰۰بود از لاغری نمی تونستم بغلش کنم

بنده ها خدا دارن ....
همه رو میخورم ولی به جای بچه خودم وزن گرفتم  

چون زیاد میخوری.داری راه رو اشتباه میری.

عزیزم من مامام.وزن جنینت الان برای این سن بارداری کامل مناسبه.

دلیلی برای زیاد خوردن نیست.شما زیادم بخوری به جنین نمیرسه.چه کم بخوری چه زیاد جنین بسته به ژنتیک خودش وظرفیت رشدش مواد از خون برداشت میکنه بقیش توی بدن خودت انباشته میشه.

بپا ازون ور بوم نیافتی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706