2733
2739

دوستان من تست از بینی دادم

بهم گفتن جواب ژن غربالگری کووید مثبت شدم ولی برا ژن تشخیصی کووید منفی شدم الان میشه یکی بگه من دقیقا کرونا دارم یا نه؟🙄🙄

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰

والله منم نفهمیدم یعنی چی؟ از خودشون میپرسیدی منم دیروز صبح هردو انجام دادم هنوز بهم زنگ نزدن

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تست بینی دادم با اینکه بویایی چشایی نداشتم گفتن منفی شد هفته بعدش حالم بد شد اسکن دادم گفتن مثبت ۵ درصد تو ریه اته گفتم پ چرا اون منفی شد گفتن ۶۰ درصد درست نشون میده منفی کاذب زیاد میشه بیشرفا کیتای چینیه دگ

2738
شبیه یه سرماخوردگی معمولی  

منم سرما خوردگی بود بعد روز چهارم بویاییم رفت برای همین شک کردم زنگ زدم مرکز بهداشت گفت بیا برو تست بده.دیروز صب رفتم. هنوز خبر ندادن بهم.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
اخه هیچی تو ریه ام نیست حتی سرفه ام نمیکنم لازمه برم

من پدرم مث شما بود بعد دو هفته دوراز جونت نفس تنگی گرف بردیم گفتن ۵۰ درصد درگیر شده 

من فک کردم الانم سرفه داری اگ نداری ن نرو ولی اگ ب سرفه افتادی خدایی نکرده برو اسکن

منم تست بینی دادم با اینکه بویایی چشایی نداشتم گفتن منفی شد هفته بعدش حالم بد شد اسکن دادم گفتن مثبت ...

وای ممکنه یعنی الان حال من خوب شده تو هفته های بعد بد بشه باردارم آخه. میترسم. روز چهارشنبه گذشته دو سه روز تب و لرز کردم بعد هم رفتم دکتر فوری خوب شدم حتی سرفه هم ندارم خیلی کم ولی گلوم خلط داره گاهی.

من پدرم مث شما بود بعد دو هفته دوراز جونت نفس تنگی گرف بردیم گفتن ۵۰ درصد درگیر شده  من فک کرد ...

خوب شدن پدرتون عزیزم سرفه روزی دوروزی یکی دوتا فقط کمردرد وچشم درد داغونم کرده کلیه هامم درد میکنن میترسم کلیه هام خراب شن😞😕

من پدرم مث شما بود بعد دو هفته دوراز جونت نفس تنگی گرف بردیم گفتن ۵۰ درصد درگیر شده  من فک کرد ...

من یکم سرفه دارم خیلی کم ولی میترسم برم توی مراکز درمانی برا سی تی اسکن اخه اینقد شلوغه و همه بیمارای کوویدن که بیماریشون شدید شده ادم میترسه بره بینشون🥴الان نمیدونم چکار کنم

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
2706