2733
2734
عنوان

خانومممما ک تو تمیزی مهارت دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 69 پست
من از این نانو‌ها گرفتم خوب بود .خانوما حالا که اومدیم اینجا با اجازه استارتر دستشویی و سرویس بهداشت ...

سیف مخصوص سطوح بگیر

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر چدنات اصله

یه مشمبای بزرگ یا سفره یبار مصرف کف تراس یاحیاط پهن کن(حتما هوای ازادباشه)

بعد چدنا رو بذار روش

لوله باز کن بریز داخل جای شیشه پاک کنی چیزی که بتونی اسپری کنی

اسپری کن خوب ب همه جاش(دستکش حتما بپوش)

بعد روش دوباره مشمبا بکش

بذار شب تاصب بمونه

صب پاشو اب بگیر بشور وتمااااام‌

من اینجوری انجام دادم عین روز اول شد

من از این نانو‌ها گرفتم خوب بود .خانوما حالا که اومدیم اینجا با اجازه استارتر دستشویی و سرویس بهداشت ...

من تاید دستی و وایتکس و با اب قاطی میکنم میریزم بعد میشورم برق میفته

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2742
2740

اگه از اول که کثیف میشه تمیز کنید به این روز نمیوفته که😂😂😂

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
از کجا بفهمیم چدنا اصله یا نه

آهنربا بچسبون بهش اگه چسبید اصله

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

من هرروز اب میگیریم

سه روز یبارم با مایع دستشویی یا پودر ماشین یا دامستوس میشورم

دوهفته یبارم جرمگیر میریزم ولی زود میشورم چون بمونه درز سرامیکا وکاشیا بازمیشه

2706