2733
2734
صدای منو که دیگه نمیشنوه ده روزه صداش میکنم انگار ن انگار 😔😔 هرکی تونس برام دعا کنه لطفا😔😔♥️♥️

باشه عزیزم 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

من من😍😍😍

نميدونم ارتباطم با خدا از بچگيم خوب بوده 

گناه داشتم خطا داشتم هنوزم دارم و درضمن حجابم ندارم 

ولي خدا مثل يه مادر مهربونه برام 

دختر منم گاهي به حرفام گوش نميده و كارايي ميكنه كه اعصابم خورد ميشه و از دستش ناراحت ميشم ولي در نهايت عاشقشم و دلم ميخواد جونمو بدم براش 

خدا هم دقيقا به من همون حسو داره❤️

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نماز شب خیلی خوبه  از وقتی شروع کردم حس عجیبی امده سراغم  انشاءالله خدا کمک کنه ترکش نکنم

منم تجربش کردم عاشق نماز شبم

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
منکه رو سیام

خدانکنه عزیزم

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
2728

من تا باریکی مو هم رفتم اما پاره نشده!همیشه از اینکه تو بدترین لحظه هایی که امید اجابتم ندارم ولی باز با امیدواری دعا میکنم خیلی به خودم میبالم!همیشه میگم اگه خدارو نداشته باشم کسیکه وقتایی که خیلی دلگیرم کتابشو باز میکنم و یه جمله بهم میگه که انگار تمام مشکلات دنیا حله اونوقت چی میشه؟دلمو به کسایی ببندم که اولین چیز تو زندگیشون نفع خودشونه و منو له میکنن؟

از یه جایی به بعد به این نتیجه رسیدم که زیاد نذر نکنم.عوضش دعا کنم خدا اگه صلاح دیدی من اینو میخوام!بعد ارومم.گاهیم میگم خدایا صلاحتو تو خواسته من بذار اگه خواستی!به خیلی چیزا نرسیدم اما ناراحتیش زیاد نبود.انقد خوب بود

من همین یه دونه ام!
صدای منو که دیگه نمیشنوه ده روزه صداش میکنم انگار ن انگار 😔😔 هرکی تونس برام دعا کنه لطفا😔😔♥️♥️

عزیزم خدامهربونترازحدتصورمابندهاش هست سعی بکن همه چیرابسپاری به خودش وتوکلت رازیادکن انشالله که هرچه خیرباشه برات پیش بیاد

ایشالله هر کس که مشکلی داره حل بشه برای همتون دعا می کنم 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
من آنقدر با خدا حرف میزنم و گاهی غر میزنم که میگه جون مادرت بس کن سرم رفت .😙😙😙

😂😂😂

2740
خدانکنه عزیزم

دلم گرفته دعام کن ابجی زندگیم خیلی گره افتاده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
ممنونم♥️♥️🙏

خواهش میکنم 🙃⁦☺️⁩⁦☺️⁩

دلم گرفته دعام کن ابجی زندگیم خیلی گره افتاده

همه همینجورین بخدا هرکی بگه مشکل ندارم دروغ گفته همه به نحوی گرفتارن توکلت به خدا باشه فقط

عزیزم خدامهربونترازحدتصورمابندهاش هست سعی بکن همه چیرابسپاری به خودش وتوکلت رازیادکن انشالله که هرچه ...

ممنون عزیزم بچه شیر خواره دارم،بخدا هروقت به بچم شیرمیدادم هردعایی میکردم همون میشد ک میخواستم😔الان ده روووزه اصلا انگار ن انگار ،یه کوچولو گشایشی نمیبینم 

2706