2737
2734

حتی سوره حشرو تو روز چهارم دگ نمیخوام بخونم 

نگید ناامید نشو فلان 

این حرفا برا من نیس منی که یه عالمه چله و نذر کردم هنوز هیچی 😭😭😭😭😭

حالم بده بد بددددددددد 

خداکنه بمیرم ایشالا همین ۲۰ سال کلی زجر کشیدم 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار بار چله زیرت عاشورا و هزاران هزار بار دعای تویل نماز فلان و....

دگ چیزی نیس نخونده باشم دعایی نکرده باشم 

یه نور میخوام تو زدگیم یه امید هیچی نیس 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2728
چی شده مگه؟ 

جوشام که پوستمو داعون کردن تنبلی تخمدان اگزمای پلک 

هی دکتر رفتم راکوتان میدن منم نمیتونم بخورم دوباره هفته بعدی دکتر بعدی 

دارو هاشونم پیدا نمیشه 😭😭😭😭

@چشم_عسلی28     چشم عسلی خدا هوای همه رو داره من چی 😭

بسپار به خدا ورهاش کن ده بهش فکر نکن یهو دیدی تو اوج بی خیالی بهش رسیدی 

چجوری بیماریه 😭😭😭

2738
طب سنتی امتحان کردی؟  شاید جواب داد. ورزش هم بکن بنظرم. چقدر ناامیدی اونم بیست سالگی😒

نه 

اره نا امیدم حیف خودکشی گناهه

جوشام که پوستمو داعون کردن تنبلی تخمدان اگزمای پلک  هی دکتر رفتم راکوتان میدن منم نمیتونم بخور ...

عزیزم تنبلی تخمدان از طدیق طب ینتی خیلی ها نتیجه گرفتن من خودم چندتاپیک خودم راجع بهش 

جوش صورت هم با حجامت چانه درست میشه 

شما برو یه طب سنتی خوب پیدا کن بررسی کن 

عزیزم تنبلی تخمدان از طدیق طب ینتی خیلی ها نتیجه گرفتن من خودم چندتاپیک خودم راجع بهش  جوش صور ...

من نمیدونم طب سنتیا پزشکن ؟

بعدم من درمانهای خونگی و سنتی تعدیه سالم اینا رو رفتم خوب نشد 

کی خوب شده با طب سنتی جوشاش ؟!

این دکترا تخصص گرفتن ینی طب سنتی بیشتر میدونه 

حجامت چانه ؟!چی هست 

من نمیدونم کجا برم حرف کیو گوش کنم خدایا راحتم کن 

سلام عزیزم

خدا نکنه فقط بخاطر چند تا بیماری که اکثر مردم توی ایران دارن شما بمیری😳

منم فکر میکنم طب سنتی خوبه اما شما کلا باید روحیه ات رو ترمیم کنی گلم

کلی زن و مرد موفق توی دنیا هستن که هیچکدوم بخاطر چهره زیبا به موفقیت نرسیدن😊

راستی تنبلی تخمدان رو پزشک متخصص تشخیص داده؟ یا از روی سیکل و علائم خودت میگی؟

راستی خیلی از طب سنتی ها پزشک هستن، اصلا اگر نبودن پیششون نرو

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من نمیدونم طب سنتیا پزشکن ؟ بعدم من درمانهای خونگی و سنتی تعدیه سالم اینا رو رفتم خوب نشد  کی ...

عزیزم اروم باش 

طب سنتی یه علم من اشنا ندارم که فکر کنی دارم تبلیغ میکنم خیلی ها نتیجه گرفتن خیلی ها من تاپیک دیدم فقط کافیه جست و جو کنی 

درمان تنبای تخمدان با طب سنتی کلی تاپیک برات میاد 

وحجامت زیر چانه البته برای هرکسی مناسب نیست باید خود پزشک سنتی طبعت رو تشخیص بده 

2706