2737
2739

اگه علایم دیگه نداری چه الان چه چند روز آینده نه نیس

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دو روز تموم افتادم تو جا از شدت بدن درد .. ولی الان بهترم منم خیلی میترسیدم کرونا باشه ولی هیچ علائم دیگه ای ندارم فقط گه گداری چند تا سرفه میکنم .. قرص سرماخوردگی بزرگسال خوردم و دیکلوفناک

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
اگه با بدن درد شرو شده کروناس اخه ما اینطوری شده بودیم اولش با لرزو بدن درد بعدم تا دو سه روز بدن در ...

عزیزم اولش بدن درد بود؟ چندروز؟ بعدش چه علائمی داشتید؟ من خییییییلی کم بدنم درد میکنه و خسته ام

اگه علایم دیگه نداری چه الان چه چند روز آینده نه نیس

اقا ما کرونا گرفته بودیم فقط هم بدن درد داشتیم چند وقت دیگش حس بویاییمون به طور خفیف رف بعد برگش از اون فهمیدم کروناس همه هم حرف شمارو میزدن اما من باور نداشتم میدونستم کروناس الان هرکی یدن درد داره شک نداره کرونا گرفته چون همه جا الودس اینو  با خیال راحتو اطمینان میگم

2738
اگه با بدن درد شرو شده کروناس اخه ما اینطوری شده بودیم اولش با لرزو بدن درد بعدم تا دو سه روز بدن در ...

خب بعدش چه علائم دیگه ای داشتین؟ 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
اقا ما کرونا گرفته بودیم فقط هم بدن درد داشتیم چند وقت دیگش حس بویاییمون به طور خفیف رف بعد برگش از ...

😨😨یعنی کرونا گرفتیم الان میترسم😭

اقا ما کرونا گرفته بودیم فقط هم بدن درد داشتیم چند وقت دیگش حس بویاییمون به طور خفیف رف بعد برگش از ...

همه اینجور نمیشن مثلا درسته بدن درد هم جز علایمه میگن بدن دردش شدید میشه ، نمیدونم که شما چقدر کشید درست بشی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

من ۲هفته پیش مریض شدم دماغم کلا گرفته بود صدام گلومم درد میکرد ، ولی حس بویایی اینا داشتم ، معده درد و حالت تهوع داشتم بی قرار بودم اصلا ننیدونم کرونا بود یا نه الان خوب شدم ولی همچنان استرس دارم 

عزیزم اولش بدن درد بود؟ چندروز؟ بعدش چه علائمی داشتید؟ من خییییییلی کم بدنم درد میکنه و خسته ام

اره شب بود خونه خیلی گرم بود اما من میلرزیدم کل بدنم هم درد میکرد اما با استامینوفن دردام رف .فرداش و پس فرداش با استامینوفن دردامو پنهون میکردم دیگه بعدش خوب شدم فقط خفیف سرفه خشک میکردم که هنوزم سرفه هام موندن.چند روز بعدم که خوب شده بودم حس بویاییم یه طوری شده بود به زور بو میفهمیدم اما الان اونم خوب شده اما تو مامانم بعد سه روز که مثل ما بود بدتر شد بدن درداش دیگه چند روز تحمل کردو دارو خورد و خوب شدالانم حس بویایی و چشایی نداره

2706