2737
2739

من اینقدر از خدا خواستم که فقط شبیه من باشه

نه باباش که خدا هم زد پس کلم الان عین باباشه

جوجه من یه دخی نازه یک ماه و نیمشه

کپی برابر اصل باباشه

یعنی من هیچ دخل و تصرفی تو ژنهاش ندارم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من خواستم وکپپه ی خودمه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728

عزیزم اشکالی نداره مهم سالم بدونشه برادر زاده ی منم تازه بدنیا اومده جفت مادربزرگشه و خانواده ی مادرش خداروشکر ک سالمه این مهمه 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2738
اى جان من دوست دارم بچه ام شبيه باباش شه🥰 بگو چيكار كردى شبيه همسرت شده ؟

میشه بارداری برای من دعا کنی؟میگن دعای باردار ها میگیره اسمم حدیث😔💔💞

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

اینقدر که نازش میدم میگم حسین دومی حسین خانم

آنقدر شبیه باباشه

خواهرام که بغلش میکنند یا بوسش میکنن میگن عذاب وجدان داریم انگار حسین بوس میکنیم

برادرشوهرم میگه اینو حسین زاییده نه تو😂

خلاصه هیچ چیز شبیه من نیست

تو بارداری شب و روز مینشستم به شوهرم میگفتم کاش دماغش به مامانم بره مژه اش به دایییش بره

نه چشاش به خواهرم قد و قواره به بابا

یهو با مظلومی گفت پس من چی چی به من بره

ای  دل غافل شوهرم جا موند که مهربانیش به تو بره

خلاصه که الان خدا زددر پس کلم که خودخواه بودی

حالا همه چیز کپی برابر اصل باباشه و هیچ چیزش به من نرفته اگه پنجاه پنجاه آرزو میگردی لااقل به تو هم شبیه میشد

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

زندایی منم میگفت همه چیش به من بره، رنگ پوستش به باباش! آخه خوشگله اما سبزه...بعد داییم سفید و بور

.

بچه کپییی داییم اما سبزه

۱۰۰٪ برعکس شد خواستش🤣

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706