2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاین شما بودید ناراحت نمیشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 67 پست
همسرامون برادرن کلا جفتشون یکم زیادی غیرتین الانم باهم رفتن سفر دوتامون باهم داریم زجر میکشیم

پس دعا میکنم خدا بهت صبر بده☹

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

راستی ۹ مرتبه سوره کوثر رو بخون بخون فوت کن روش اللبته جوری که نفهمه برای دفع مزاحم معجزه میکنه

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی همسر خواهرتم رفته سفر؟ خو اینجوری بهتره که باهم میموندین 

قبول نمیکنن ما حتی اگه من همین الان زایمان کنم حق نداریم درو باز کنیم پامونو بذاریم بیرون

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
ای بابا رفتین بیاین بگید من با این چیکار کنم الان شوهرم رفته ماموریت اینو گذاشته پیش من که مثلا تنها ...

عزیزم راهش فقط و فقط اینه خفششش کنی فهمیدی؟خفههههه...این ادما حسابی روی مغزن حساااابیا

2731
راستی ۹ مرتبه سوره کوثر رو بخون بخون فوت کن روش اللبته جوری که نفهمه برای دفع مزاحم معجزه میکنه

واقعا من رفتم شروع کنم هم خودم بخونم هم خواهرم

قبول نمیکنن ما حتی اگه من همین الان زایمان کنم حق نداریم درو باز کنیم پامونو بذاریم بیرون

اخی چه سخت ..انشاالله نی نیت که بیاد همسرت کمی نرمتر میشه و حساسیتش کمتر میشه عزیزم 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
اخی چه سخت ..انشاالله نی نیت که بیاد همسرت کمی نرمتر میشه و حساسیتش کمتر میشه عزیزم 

نه کلا عادتشونه خواهرم پسرش ده سالشه ولی عادتشونه لک هستن یه قومی از کوردها

وااااای، چه تحملی داری من بودم تیکه مینداختم تا قهر کنه گورشو گم کنه، چرا این نفهم رو خونت راه میدی، آدم تو تنهایی بمیره بهتر از این خِفَته!😑

نامه ای کوتاه به زندگی: "خاک تو سرت" 🥴😆
2738

اسی، جن بیاد سراغت که بهتره اینکه این عنتر منتر شبا پیشت باشه!

اصلا من نمیفهمم چرا زنا شبا نباید تنها بخوابند مثل بچه های لوس یکیا میندازن ورشون! من که تنها راحت راحتم

نه از تاریکی میترسم نه از چیز دیگه ای

الان تو این کرونا این عفریته خونته حامله هم هستی میترسی شوهرتم دلخور بشه؟ چه حوصله ای داریی

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

وای شاخ در آوردم نمیتونم همچین آدمی روحتی تصورکنم  چندروزمونده شوهرت برگرده¿؟؟مقاومت کن تومیتونی

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.

امروز زنگ زدم بهش انقدر گریه کردیم منو خواهرم اخرش گفت برادر زاده همسرم فردا میاد دنبالمون هوایی بریم کرمانشاه امیدوارم نفهمن باردارم 

2706