2733
2739
عنوان

دوستان سوال مهم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 62 پست
چراآسیب داره اگه شمادست فقیررونگیری ممکنه اون دزد شه پس برای جامعه مضرهستش ولی درکل به قو ل شما خداع ...

البته اون عقل ذاتی نیست... تربیت هم نیاز هست!

من دخت خاله های شما رو نمیشناسم... نمیتونم نظر بدم!

در کل فقط اینو خلاصه میگم که از نططر من ادم های تحصیل کرده برای جامعه مفید هستن وحداقل در کار مهارت و تخصص دارن ...

حالب اینه که کسایی که درس خوندن هیچ وقت نمیگن درس خوندن بده..کسایی که نخوندن نمیدونن په تاثیری داره تو زندگیشون و فکر میکنن مهم نیست!

مثل اینه که هیچ ثروتمندی نمیگه پول بده کاش فقیر بودم ولی ادمهای فقیر میگن ثروتمندها خوشبخت نیستن و مشکلات زیادی دارن!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
خوب یعنی شما دکتر نمیرید هیچوقت دیگه؟ واکسن نمیزنید؟ دارو نمیخورید؟ فقط خالتون درمان میکنه؟  ا ...

والاماهیچ درمانی بابت سرطان ندیدیم عزیزم شمامتوجه حرف های بنده نیستید بنده دارم میگم همه یکسانیستند والاخیلی ازدانشمندهای مااحمق بودند نمیدونم درجریاهستین یانه یه دانشمند داشتیم همه چیوبرعکس میخوندالان اسمش درذهنم نیس ولی دانشمنده من همه چیزروتودرس نمیبینم درس خوندن خوبه من خودمم دارم میخونم ولی قرارنیس به کسی تحمیل کنم بعضیا تحصیل کرده نیستن ولی شعورفردیشون خیلی ممکنه بیشترازبنده باشه من نمیگم علم بده میگم خوبه خیلیم خوبه منتها اونی که درس نمیخونه به هیچ وجه بد نیس ماهمه چیزروتودرس خوندن میبینم هرکس تویک زمینه موفقه قرارنیس همه توهمه چی فول باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه دوستی داشتم دهه شصتی بود من دهه هفتادیم

بعد من با شوهرم که دهه شصتی هس ازدواج کردم...اون با من دعوااا میکرد که آره شما حق ما رو خوردین پسرای دهه شصتی حق مان شما باید با دهه خودتون ازدواج کنین😂

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
بستگی داره خوشبختی رو چی معنی کنی! از نظر شما شاید خوشبخت باشن و از نظر من بدبخت! مسئله نظر شخصی من ...

بله ممکنه ازمن وشما خیلییییی چیزابرای ارائه داشته باشه ادیسون یک احمق به تمام معنا بوده معلمش برای مادرش نامه مینویسه که بچت خیلییی احمق دیگه مدرسه نفرس مادرادیسون بااینکه فردتحصیل کرده ای نبوده ولی هوشمندانه عمل میکنه به پسرشمیگه معلمت اینجانوشته پسرت خیلییی باهوشه واصلانیاز به درس خوندن نداره دیگه نیادمدرسه اینجوری میشه که برق رواختراع میکنه خیلی ازدانشمنداهم هستن باکلی هوش و ذکاوت به مقام دانشمندی رسیدن هرکسی یه طوره😊😊😊درهرصورتی هرکس نظرخودش روداره 

2731
البته اون عقل ذاتی نیست... تربیت هم نیاز هست! من دخت خاله های شما رو نمیشناسم... نمیتونم نظر بدم! ...

نه خب اونایی که این حرف رومیزنن  ازعقل کافی بهرمندنیستن این نظرشماست وقابل احترام ولی بنده قبولش ندارم درسته تحصیل کرده هامفیدهستند ولی اونایم که تحصیل زیادی ندارن خیلییی جاهامیتونن مفیدباشن بنده خواهرم مدرسه میرع همین امسال یک خیراین مدرسروساخته دات حرف میزدمیگفت من تادیپلم بیشتردرس نخوندم ولی میبینید که چه کارمفیدی برای جامعه کرده تازه داشت دوتادیگه مدرسه هم میساخت هرکسی تواین دنیابه نوبعه خودش مفیده واینکه نظرشما کاملاقابل احترام 🌺🌺

من یه دوستی داشتم دهه شصتی بود من دهه هفتادیم بعد من با شوهرم که دهه شصتی هس ازدواج کردم...اون با م ...

😂😂😂😂😂عزیزم چقدرباحال میدونید من برام سوال شده بود بخدا وگرنه ازهیچ کس وهیچ چیزنمیخوام دفاع کنم 😘😘😘

2740
میشه برای همه تاپیکام گزار بزنی ممنونم ازت

باشه گلمممم

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
مرسی عزیزدلم 😘😘😘

فدااااااااااااات❤💜💋

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
میشه عزیزدلم برای همه تاپیکام گزارش بزنی واقعا ممنونت میشم

باشه گلم

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2706