2733
2734
عنوان

دوستان سوال مهم بیایین

358 بازدید | 62 پست

بنده یه سوالی ذهنمومشغول کرده یه تامیک درموردازدواج زود بود بعدخیلیانوشته بود اینا معضل هستن توجامعه به جامعه ضررمیزنن چرا تاحالا به شما ضررواردشده 

سوال منم هست

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعنم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731

اینکه کسی ازدواج کنه درسن پایین واقعا چه ضرری میتونه برای جامعه داشته باشه ؟

شاید از این نظر که خیلی ها چه زن چه مرد به حد کافی جوونی نمیکنن بعدش منجر میشه یک سری از این ادم ها سالها بعد به دلیل یکسری کمبود ها و مشکلات بشن یه سری آدم عقده ای عصبی خیانت کار که نه میتونن پدرمادر خوبی باشن و نه همسران خوبی و به طبع این اعصبانیت سرایت میدن به جامعه

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
سوال منم هست

نه بخداواقعا برام سوال شده آیا همه ی طلاق ها بخاطره این افراردهست آیاتمامی معتادها این افرادهستند بخدادورمن پراز۳۰ یا۳۰ به بالاافرادی هست که تو۱۵ سالگی ازدواج کردن الان بعداز۱۵ سال زندگی خوشبختن بخدابه کسیم آسیب نمیزنن

2740
اینکه کسی ازدواج کنه درسن پایین واقعا چه ضرری میتونه برای جامعه داشته باشه ؟ شاید از این نظر که خیل ...

آخه ربطی نداره آخه چه جوونی مرداهمشون جوونیو به دختربازی میدونن الان شما یه پسرسالم به من نشون بده 

کلا بعضی ها میگن همه باید عین من باشن! به چیزی اعتقاد داره میگه اعتقاد من بهترینه و هیچ عقیده دیگه ای نمیتونه وجود داشته باشه...

هر کاری من کردم درسته هر کس مثل من نیست اشتباه میکنه!

کسایی که از من معتقد ترن  افراطی هستن..اونایی که کمتر از من اعتقاد دارن خودشونو به نمایش میزارن!

من 12 سالگی شوهر کردم خیلی خوبهکسی هم اگر بگه اشتباه کردم  حسودی میکنه و دنبال فساد هست!

همینی که میگم ولاغیر

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
اینکه کسی ازدواج کنه درسن پایین واقعا چه ضرری میتونه برای جامعه داشته باشه ؟ شاید از این نظر که خیل ...

عزیزم این چیزا به ذات آدم و تربیت خانوادگی بستگی داره و ربطی به سن ازدواج نداره کسی که توی خونواده محدود میشه عقده ای میشه و سمت این کارا میره نه کسی که زود ازدواج میکنه!!!!!

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

آخه توجامعه مادرس بخونیم تهش به کجابرسیم هرچندبنده دارم درس میخونم من بچه سن ترکه بودم مدیر دبیرستانمون میگفت حیف اونایی که درس میخونن اگه قرارشاغل باشم پس چراازدواج میکنم بخدامیشنم خونه بابام همه کارامیفته گردن خانوادم خب بعدمن فقط میرم کارمیکنم میام به نظرشمادرست نمیگم

کلا بعضی ها میگن همه باید عین من باشن! به چیزی اعتقاد داره میگه اعتقاد من بهترینه و هیچ عقیده دیگه ا ...

یه بند آخرو ننوشتی

اگه من دیر ازدواج کردم خوبه و هرکی سنش کمتر از من بوده و ازدواج کرده اشتباه کرده و فقط من خوبم😐😐😐

این ممکنه باشه اما خب یه موضوع دیگه هم هس اونم اینه دخترا کم سن و سال خیلی چیزارو تجربه نکردن مثل مسافرت مجردی با دوست پسرو روابط ازاد و استقلال شخصیتی و... بخاطر همین راحت با شرایط همسرشون خودشون وفق میدن شکایتی هم نمیکنن ولی کسی ک خوشی های توپ وپرپول داشته شاید یه مسافرت کم خرج با همسر براش لطف و لذتی نداشته باشه

کلا بعضی ها میگن همه باید عین من باشن! به چیزی اعتقاد داره میگه اعتقاد من بهترینه و هیچ عقیده دیگه ا ...

باهات موافقم بخدامن ۱۹ سالگی ازدواج کردم بخداقسم کل خانواده دارن حسرت زندگیمومیخورن 

2706