2737
2739

خانما جواب منم بدین  سونوی انومالی هم مثل سونوی ان تی آزمایش خون داره که همون روز باید انجام بدیم؟ و اینکه ناشتا باید باشیم؟

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خانما جواب منم بدین  سونوی انومالی هم مثل سونوی ان تی آزمایش خون داره که همون روز باید انجام بد ...

ازمایش انومالی معمولا۱۶هفته باید رفت.

سونوی انومالی دو هفته بعد از ازمایش.من۱۸هفته رفتم

نیازی نیست ناشتا باشی

خدای مهربون شکرت😍

منم هفته ۱۳ رفتم گفت احتمالا پسره سونوی انومالی هنوز نرفتم ببینم چیه

کلا درصدی میگن تو سونوی ان تی و دقیق هم نیست

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
خانما جواب منم بدین  سونوی انومالی هم مثل سونوی ان تی آزمایش خون داره که همون روز باید انجام بد ...

اره هردومرحله قربال گری یه سونو و یه ازمایش خون داره 

اول یه سونو بعد ازمایش

دومی اول ازمایش بعد سونو

2738
ازمایش انومالی معمولا۱۶هفته باید رفت. سونوی انومالی دو هفته بعد از ازمایش.من۱۸هفته رفتم

ممنون عزیزم منم ۱۶ هفته و دو روزم هر دو رو با هم نوشته 😖

منم هفته ۱۳ رفتم گفت احتمالا پسره سونوی انومالی هنوز نرفتم ببینم چیه کلا درصدی میگن تو سونوی ان تی ...

پسرخطا نداره عزیزم دختر خطا داره

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
پسرخطا نداره عزیزم دختر خطا داره

واقعا ؟؟

من مادرم تازه ۱۴ روزه فوت شده دوست داشتم دختر باشه

2706