2737
2739

سلام به مناسبت تولد حضرت محمد مصطفی(س) 

هر کدوم هر چند تا تونستین حتی یک دونه آیه الکرسی بخونین برا نیت دل هممون 

خدا به حق پیامبر عزیزمون حاجت همه رو ان شاءالله برآورده و به خیر کنه.

خدا به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) آبروی همه رو حفظ کن الهی آمین

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

لطفا امضام و نیت توی دلم رو فراموش نکنین محتاج دعاتونم

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله عزیزم ممنون برای دعای قشنگت

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔

تورو خدا برا منم دعا كنين 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
براابن تاپیک گزارش بزنیدلایک کنید نفری ده تا صلوات به نیت  سلامتی خانواده محترمون میفرستم ‌ . ...

زدم

خداجون میشه اونم دوسم داشته باشه...ببین همه میگن فراموشش کن ولی من نمیتونم...میبینی چقدر حالم خرابه؟ ...

منم مثل توام

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم