2733
2734
عنوان

کسایی ک از همسرتون جدا شدین یا نامزدیتون بهم خورده....

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 47 پست
آره میدونم عزیزم😔 گذروندم همه رو تاپیکای اونموقع هام هست هنوز 

الان خوبی؟

طلاق گرفتی یا هنوز ازدواج نکرده بودین؟

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن چون از اولم باعشق ازدواج نکردم و متنفر بودم ازش . و براهمین روز جدایی خیلی خوشحال بودم و حرفای مرد ...

چند سالته

من۱۹ سالمه میترسم بعد طلاق تنها بمونم واسه همیشه از حرف وتیکه های مردمم میترسم دوس ندارم دشمن شاد شم از طرفیم شوهرمو دوس دارم حس میکنم قراره خیلی سختی بکشم

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
2731
چند سالته من۱۹ سالمه میترسم بعد طلاق تنها بمونم واسه همیشه از حرف وتیکه های مردمم میترسم دوس ندارم ...

من ۲۲ سالمه . 

اگ ضعیف و ترسویی ک جدا نشو 

ولی اگ باخودت کناراومدی و اعتماد ب نفس داری و میتونی بعد طلاق از پس زندگی بربیای جداشو ... 

ولی اول از همه زود تصمیم نگیر بشین تو یه دفتر بنویس از خوبیای زندگی و بدیاش 

از خوبیای طلاق و بدی هاش 

ببین باکدوم موفق تری و ایندت بهتر عزیزدلم

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
نمیدونم شاید تاثیرات طلاق روم مونده باشه به هرحال سخته اما دلتنگی و فکر کردن به همسر سابقم اصلا اصلا ...

ایشالله ک ب هر چی میخوای برسی

2738
ایشالله ک ب هر چی میخوای برسی

مرسی عزیزم ایشالا توام خیلی زود کنار بیای حالت خوب شه و بهترینا برات پیش بیاد هرچی که دلت میخواد و خیر و صلاحته😍

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ نشدی بعدش؟حرفا وتیکه های مردم چی؟خاستگارم اومد برات؟

عزیز دلم هنوز درگیری خوب دل بکن از این ادم

برای من اینطور بود ن تنها دل تنگ نشدم اصلا سر سوزنی دیگه برام مهم نبود از دل برود هر انکه از دیده برفت  مردم هم انقدر دارن این چیزارو توی خودشون که اصلا به کسی تیکه نمیندازن اصلا نگران این چیزا نباش  خوبه ۱۹ سالت بیشتر نیست   یکسال نشد ازدواج کردم و عاشق همسرمم و از همه لحاظ تامینم میکنه مهمترینش روحی هست که عالیم کنارش  اصلا زندگیتو درگیر نکن و به خودت فک کن

مرسی عزیزم ایشالا توام خیلی زود کنار بیای حالت خوب شه و بهترینا برات پیش بیاد هرچی که دلت میخواد و خ ...

مرسی گلم❤😘

من ۲۲ سالمه .  اگ ضعیف و ترسویی ک جدا نشو  ولی اگ باخودت کناراومدی و اعتماد ب نفس داری و ...

اتفاقا هم ضعیفم هم اعتماد بتفس ندارم

ولی وقتی منو نمیخاد دلم نمیخاد زوری باهاش بمونم و عمرمو تلف کنم خانوادمم پشتمن فقط میترسم از طلاق

اتفاقا هم ضعیفم هم اعتماد بتفس ندارم ولی وقتی منو نمیخاد دلم نمیخاد زوری باهاش بمونم و عمرمو تلف کن ...

چرا نمیخوادت ؟ هب حتما برو مشاور کمکت میکنه 

چون ک میگی دوسش داری بهت میگم برو مشاوره 

اصلا اگ ب طلاق باشه خود مشاوره راهنماییت میکنه ک ضعیفم نباشی 

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
عزیز دلم هنوز درگیری خوب دل بکن از این ادم برای من اینطور بود ن تنها دل تنگ نشدم اصلا سر سوزنی دیگه ...

بخدا خیلی سخته برام مادرم داره میاد فردا احتمالا واسه همیشه برم شهر خودمون ولی از الان دلم براش تنگ شده هنوز هیچی نشده اصن حالم خوب نیس😔

من ۲۲ سالمه .  اگ ضعیف و ترسویی ک جدا نشو  ولی اگ باخودت کناراومدی و اعتماد ب نفس داری و ...

درسته واقعا شرایط و روحیات هرکسی متفاوته این تصمیمیه که هرکی خودش باید با خودش به توافق برسه اگه طلاق واسه یکی خوب بوده حتما دلیل نمیشع که برا بقیه ام همین باشه یا برعکسش...

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706