2733
2734

چجوری باهاش کنار اومدین؟ چجوری حالتونو خوب کردین؟

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب راحتی

عین خیالم نیس الان 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

درسته سخته،ولی آدم نباید  خودشو ببازه،زندگی آینده، بودن یه آدم مناسب تر،که تموم نشده،اگه همچین اتفاقی برا کسی افتاده باشه،بنظر من فقط اعتماد بنفس میتونه اون شخص به زندگی برگردونه

میشه یه صلوات برابراورده شدن ارزوم بفرستین؟؟🥺😐❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
دلتنگ نشدی بعدش؟حرفا وتیکه های مردم چی؟خاستگارم اومد برات؟

ن چون از اولم باعشق ازدواج نکردم و متنفر بودم ازش . و براهمین روز جدایی خیلی خوشحال بودم و حرفای مردم اصلا برام مهم نیس و این ک برا مردمم خداروشکر جا افتاده دیگه اینقد ک طلاق زیاد شده چیزی نمیگه کسی .

و جالبیش اینجاست من تا الان کلی خواستگار داشتم از دوران مجردیم بیشتر و همشونم مجرد بودن و اصلنم براشون مهم نبود ک من طلاق گرفتم و اینا ... نمیدونم حکمتش چیه 

برا همون میگم خداروهزاربارررر شکر خیلی خوبه حالم خوشحالم

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2706