2733
2739

عزیزموبیماری عفونی نمیشناسم ولی مغز و اعصاب دکتر ابریشم کار عالیه یادمه بیمارستان کاشانی و الزهرا هستن.همینطور سیدجمال رضوی که توکاشانیه .این دوتا دخترخواهر ۹ساله منو از دست عزرائیل بیرون کشیدن جدی میگم.تصادف کرد بیمارستان امین و صدوقی آمبولانسو برگردوندن گفتن تموم کرده اگر میخواین تحویل سردخونه میدیم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بیزحمت تاپیک آخرمنو گزارش بزن ممنونم.امیدوارم مشکل بیمارتون رفع بشه.راستی مغز واعصاب درچه زمینه اش؟؟ مشکلتون چیه؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2728
به خاطر کرونا اعصاب بدن درگیر شده

کرونا خوب شده؟؟ الان بعدش مشکل اعصاب پیش اومده؟؟

2738
ای وای ماهم دوتا از آشنایان تاثیر گذاشته مشکل حافظه پیداکردن شنیدم یکیشون دکترش اعتمادی فر بود ولی ن ...

عزیز، این بنده خدا مشکل حافظه و توهم تصویری پیدا کردن...
آشنای شما فقط حافظه شون آسیب دیده؟میشه بیشتر راجع بهش توضیح بدین 🙏

عزیز، این بنده خدا مشکل حافظه و توهم تصویری پیدا کردن... آشنای شما فقط حافظه شون آسیب دیده؟میشه بیشت ...

ایشون حدود 70 سالشون هست و کامل آلزایمر گرفتن فامیل دور هستن کسی را نمیشناسن اینطور که شنیدم و دایی دوستم هم که جوان هست بعضی وقتا در حد یک ربع یا کمتر یا بیشتر  حافظشون یدفه میره نه میدونه کجاست نه کسی را میشناسه بعد دوباره خوب میشه من از نزدیک نرفتم ببینمشون فقط تلفنی صحبت کردیم که ایشون دکتر اعتمادی فر مثل اینکه دکترشونه 

عزیز، این بنده خدا مشکل حافظه و توهم تصویری پیدا کردن... آشنای شما فقط حافظه شون آسیب دیده؟میشه بیشت ...

همین امروز تو یکی از تاپیکا گفتم چنین عوارضی داره کاربرا بد برخورد کردن و باور نکردن ولی الان این فامیل شما سومین نفری هستن که من شنیدم مشکل حافظه گرفتن . ایشون چند سالشونه ؟ 

بله،الان مشخص شده کرونا آسیب زده به مغز

ایخدا این دیگه چه مصیبتیه..بخاطر این پرسیدم میخواستم ببینم اگر مشکل عصب حس و حرکتی دارن دکتر بصیری بیمارستان الزهرا هم بینظیره تشخیصش

2706