2733
2734

نوزادم یه ماهشه و یه هفته ست مدفوع نکرده دکترم بردمش گفت طبیعیه   فقط یه شربت کولیف داد خودم براش شیاف گلیسیرین گذاشتم مدفوع کرد اما الان دوروزه گذشته هنوزم مدفوع نکرده و شبا حسابی به خودش میپیچه چیکار کنم   

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دیگه گلیسیرین زیادیش تنبلی روده میاره همون شربتی که دکتر داده بده بهش خوب میشه

خوب دوروز گذشته بعد شیاف هنوز دستشویی نکرده شبا خیلی دلپیچه داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
2738
طبیعیه دخترم من تاده روزم میشد ولی خیلی ناراحتی روغن زیتون شکم ومقعدش چرب کن دگتربه من گف تاوقتی مدف ...

شکمشو ماساژ میدم با روغن زیتون و پاهاشو حالت دوچرخه میبرم داخل دلش اما فایده نداسته  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اوووو پسرمن۸ روز پیپی نکرد.همسن بچه شما بود.دهتا دکتر بردم.اخرسر یه کی بهم گفت .نوزادت چون حرکت نداره روده هاش کارنمیکنه‌هیجی کارم شده بود هفته ای یه بارمیزاشتمش تت کالسکه میبردمش بیرون رو سنگفرشاپارک یا هرجا که پستی بلندی داره میتابوندمش.میوردمش خونه سریع پیپی میکرد.تا بعدا خودش خوب شد.شیاف هم خوب نیس اصلا نزن‌.اگه شیرخودتو میخوره تا ۵ روز طوری نیس.هرپنج روز همینکارو بکن‌صددر۱د میکنه

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
من موندم دکتر میگه طبیعیه شما چرا گلیسیرین میزارین؟ یه ذره از محلول گلیسیرین خیلی کم با دست بزن به م ...

اخه خیلی گریه میکرد گفتم شاید خوب شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم پسر من تا 6 ماهگی همیشه هفته ای یا ده روز ی بار مدفوع می‌کرد.. دکترم بردم گفت مشکل نداره. هیچ دارویی هم نداد

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
شکمشو ماساژ میدم با روغن زیتون و پاهاشو حالت دوچرخه میبرم داخل دلش اما فایده نداسته    

اخه دوروز چیزی نیس.من میگم ده روزم شد.همون کالسکه رو هفته ای یه بارانجام بده

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
اوووو پسرمن۸ روز پیپی نکرد.همسن بچه شما بود.دهتا دکتر بردم.اخرسر یه کی بهم گفت .نوزادت چون حرکت ندار ...

امتحان میکنم عزیزم ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوووو پسرمن۸ روز پیپی نکرد.همسن بچه شما بود.دهتا دکتر بردم.اخرسر یه کی بهم گفت .نوزادت چون حرکت ندار ...

عااالی بود عااالی!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706