2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگید چند بار و چطوری؟  لطفا برا ازدواج منم دعا کنید اینم فریباست  شما حتما دلتون پاکه

عزیزم من نماز شب می‌خوندم ، یه بار زد به سرم و نماز استغاثه به حضرت زهرا خوندم ، ببین یه طوری ازدواجم با اون کسی که میخواستم درست شد همه انگشت به دهن مونده بودن

واست حتما دعا میکنم گلم ، الان به چند نفر قول دادم واسشون بخونم ، اگه وقت شد واسه شما هم میخونم

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️
2738
نماز استغاثه به حضرت زهرا خودم سریع نتیجه گرفتم گلم

چند بار خوندی گلم 

کدوم نماز همونی که صد بار سوره قدر رو میخونی؟

یا اونیکه میری سجده و میگی یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
نمازهاتون سروقت بخونی هرچه بخایین بهش میرسین

من همشون سر وقتن اما مشکل ازدواج حل نمیشه که نمیشه😔

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

سلام 

من.این تاپیک رو دارم 

خودم که خیلی وقته متاهلم ولی از افراد و جاهایعتبر دارم کلا دو صفحه س

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4777966&slug=ماهچهره-هستم-تبادل-نظر-دعاهای-بخت-گشایی&postId=160248717

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
کدومش چند جوره اخه

اون که دو رکعت هست و توی سجده ذکر میگی ، طرف راست و چپ صورت هم ذکر میگی 

دستورش رو واستون می‌فرستم الان سایت خرابه عکس ارسال نمیشه عزیزم

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️
عزیزم من نماز شب می‌خوندم ، یه بار زد به سرم و نماز استغاثه به حضرت زهرا خوندم ، ببین یه طوری ازدواج ...

خیلی ممنونم 

من ۳۵ سالمه خیلی نگرانم برا آینده م خیلی محتاج دعاتونم

میگن ترک محرمات وانجام واجبات کافیه برا رسیدن به هرچیز، آیت الله سیدعلی قاضی گفتن، شرط رسیدن نماز اول وقت است

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2706