2733
2739

برنج از بیرون بر بخرید

خورشت هم ک همه رو باید بریزی تو زود پز بذاری درست شه

یا اینکه آخر هفته ک شوهرت هست ی عالمه غذا درست کن مثلا برای ۳_۴روزتون

سبزی سرخ شده بادمجون سرخ شدع

پیاز داغ آماده

از اینا بخر

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

من الان ۱۷ هفتم یکم سرپا هستم کمرم درد میگیره موندم اون موقع چی کارم کنم ظرفا رو ک یا شوهرم میشوره یا خودم اگ بشورم کم کم میشورم خونه ام بیشتر شوهرم جارو میکنه واقعا خیلی سخته موقع غذا میشیینم رو مبل ک بتونم راحت پاشم

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بچه ۳ ساله دارم این بارداریمم گویا خر هست🤣حالت تهوع خستگی زیاد بدن درد ...کلا خوب نیستم..میگدرونیم دیگ چ کنیم مادرم مریضه دیگ کسیم ندارم ..گاهی شوشو کمک میکنه گاهی میگه ول کن همه چیو بخواف...گاهیم میگم الکی هوس غذا بیرون کردم🤣

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

خورشت بیشتر درست کن بزار تو ظرفای پلاستیکی درب دار بزار تو فریزر....برنج هم دمی کن...راحت.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2738

واااا.خداییی خیلی لوس هستیدااا😄😄😄من تا آخرین روز کاراتو خودم میکردم

کلا نمیتونم وایسم کسی برام کار کنه....فقط مشکل ترین کارم زیر کابینتا بود که نمیتونستم راحت پاک کنم 

شوخی کردم اسی ناراحت نشی😘😘😘

من خیلی عجیب زبر و زرنگ بودم....مامانم و شوهرم مدام باهام دعوا میکردن که بشین سر جات

من ۱۷۷قد دارم ۸۰کیلو هم وزن

باردارنیستم ولی اگ باردار بشم قطعا خیلی بیشتر میشم چون خواهرامم عین خودم بودن تا صدکیلو هم رسیدن

منک برنامم پرستار گرفتن توی دوماه آخر بارداری تا یکماه بعداز زایمانه

شمام اگ دستت بازه ی پرستار بگیر ک اذیت نشی

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
واااا.خداییی خیلی لوس هستیدااا😄😄😄من تا آخرین روز کاراتو خودم میکردم کلا نمیتونم وایسم کسی برام ک ...

من هموروییدم عود کرده دردش میکشه تو پاهام.خیلی بده همش درگیر اون هستم

من تا ۲۰ روز پیش سرکار می رفتم. الانم رفتم تو ۹. دارم ی خونه تکونی اساسی میکنم هم برای تولد نوزادم و هم عید ان شاالله. ولی خیلی کند‌پیش میرم. پسرمم ۴ سالشه.  هر چی من درست میکنم اون خراب میکنم. اما میگذرد. 

واااا.خداییی خیلی لوس هستیدااا😄😄😄من تا آخرین روز کاراتو خودم میکردم کلا نمیتونم وایسم کسی برام ک ...

گلم لوس نیستیم کلا بارداری متفاوته..دقیقا من اولی همینجوری بودم کارای خودم ک هسچ کارای همرو میرسوندم🤣الان تو کار خودم مونرم

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام