2733
2734

یعنی ۵۰۰ نفر عزادار شدن چه تلخ💔💔😔

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
تو اخبار گفت؟ وای اگه اینا بگن ۴۵۷ حتما" ۱۰۰۰ نفر مردن

عزیزم ب زودی مرسیه ب روزی 900 نفر 

میدونی چرا؟؟؟؟؟ البته نمیگم اول اینکه کسی باور نمیکنه دوم اینکه کلی بهم بد و بیراه میگن

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من راستش باور ندارم حالا هرکی میخواد، بریزه سرم، بریزه

همش هم گیر میدن ب مردم 

بیچاره مردم

دوست خانوادگی ما امریکا زندگی میکنن هرهفته م مهمونی میگیرن کلی خوش هستن میگن اینجا اینطوری م نیس ک تی وی میگه خیلی م شادن 

بیچاره مردم ایران

اره امارشون درست نیست بعدم چراایران اینقدرکشتارداره کشورهای دیگه که اون قدررعایت نمکنن کشتارشون کمتر

خودشون نمیفهمن چی میگن

با این امار های دروغیشون

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2740
عزیزم ب زودی مرسیه ب روزی 900 نفر  میدونی چرا؟؟؟؟؟ البته نمیگم اول اینکه کسی باور نمیکنه دوم ا ...

حیف کاربریم 😐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

جالبه آمارمرگ ومیربا گرونی باهم میره بالا اما اگه الان موقع انتخابات بود میشد روزی 20کشته

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من راستش باور ندارم حالا هرکی میخواد، بریزه سرم، بریزه

یعنی‌میگی کمتره؟راستش من فکرمیکنم کمتره ولی اینجا یه عده میگن‌ وقتی این‌ امارو میدن دوبرابره یا خودم از چندنفر پرستار که میپرسم میگن وضع افتضاحه من فکر میکنم آمارو از عمد زیاد میگن که...

واقعا آدم باور نمیکنه هند به این کثیفی و فقیری روزی سی و پنج تا کشته میده ایران روزی پونصد تا

ایرانی ها مگه از مسافرت و خوشگذرانی دست میکشن😏

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2706