2737
2734
عنوان

سوالات دندانپزشکی؟؟؟؟؟

81 بازدید | 7 پست

سه تا سوال دارم؟

اولی: دندونام خیلی حساس شدن سرد و گرم و ترش و شیرین و روی هم میذارم درد میکنن دندان قروچه هم واسه ۲ تا دندونام دارم

دومی:دراز کشیده بودم گوشی محکم افتاد رو دندان بزرگم ۲ هفته پیش ترک و اینا نخورده ولی یکم درد میکنه دستکاری میکنم.

سومی: چرا دندونی که پر شده لاش نخ دندون میره ولی به سختی؟ به دکتر گفتم گفت عیب نداره درست میشه یکمم درد میکنه. 

خواهش میکنم به همش پاسخ بدین اونایی که واردن😃😃😃صمیمانه ممنونم

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام

سرد و گرم شدن دندوناتون به عصب مربوط میشه 

حتما چنتا از دندونان به عصبی نیاز دارن 

به پزشک مراجعه کنین وقتی ویزیت کردن متوجه میشین که کدوم دندونتونه

اون‌ضربه ای هم که خورده اگه تازس به مرور خوب میشه اگه نشد ممکنه عصبش اسیب دیده باشه

و سوالی که در مورد نخ دندون پرسیدین 

به مرور دندون پر شده ساییده میشه و براحتی رد میشه 

اینم بگم که تا پزشک معاینه نکنه معلوم نمیشه که مشکل اصلی کجاست 

شما سعی کنین به پزشک مراجعه کنین

مگر دریا مُرد از بی بارانی؟🍃
سرد و گرم شدن دندوناتون به عصب مربوط میشه  حتما چنتا از دندونان به عصبی نیاز دارن  به پز ...

تازه پیش پزشک بودم گفت هیچ کدوم به عصب نرسیده فقط یکیش نزدیکه سردو گرم هم گفت چون تازه پر کردی ۱ ماه هست.

دستتون درد نکنه عزیزم

بعد واسه دندان قروچه چه پیشنهادی میدید

خدا خیرتون بده عزیزم😍😍

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تازه پیش پزشک بودم گفت هیچ کدوم به عصب نرسیده فقط یکیش نزدیکه سردو گرم هم گفت چون تازه پر کردی ۱ ماه ...

ادامس کمتر استفاده کنین

ورزش کنید 

تغذیتون مناسب باشه 

استرس و فشار عصبی و کم کنین 

از محافظ دندان شبا موقع خواب استفاده کنین 

و به پزشک مراجعه کنید 

ما معمولا وقتی مریضی میاد یا زنگ میزنه مشکلشو میگه 

میگیم بیان واسه ویزیت 

جواب قطعی رو از دکتر بگیرن 

موفق باشین 😍🌹

مگر دریا مُرد از بی بارانی؟🍃
2728
ادامس کمتر استفاده کنین ورزش کنید  تغذیتون مناسب باشه  استرس و فشار عصبی و کم کنین  ...

ممنونم خیلی کمک کردین

شما هم همینطور گلم😃😃

[QUOTE=161815420]عزیزید[/QUOTE😍😍

عزیزید

قربان شما🙂

2738