2733
2739
عنوان

تا حالا برا اندامتون بهتون تیکه پروندن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3640 بازدید | 182 پست
به من میگن لاغرمردنی اینم تیکه هست؟    

بستگی به نگاهت داره .به من بگن فک می کنم تعریفه و خوش حال میشم چون همیشه اضافه ورن دارم😁

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمن همش میپرسن کتوژنیک چیه و چطوری لاعر شدی و از کی رژیم گرفتی خخخخ ولی بازم جگرم خنک نمیشه چون خیل ...

واست مهم نباشه بابا بخای بهش فک کنی خودتو عذاب میدی 

من انقدرررررر متلک شنیدم، انقدری شدم اما الان که هیکلم خوبه دیگه به حرفایی که زدن فک نمیکنم 

به من میگن ماشالا به ......ماشالا به .......بیشعورا

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

فقط اون فروشنده های خانم مسخره ای که جلو شوهرت با پوز خند میگن نه خانوم اندازه شما نمیشه اون 😕

ینی دوست داشتم خفشون کنم عوضیارو ... 

حالا فک کن سایز ۴۴ بودم چند سال پیش ... 

چقدر آدم می‌تونه احمق باشه که جلو شوهرش تیپ یه خانومو مسخره کنه 

فقط خدا ...
2738

یا یه مدل دیگ هم هستن 

همش ب طرف یاد اوری میکنن تو فلان جات لاغره 

خب یارو ک کور نیست؟ اره یکی سینه نداره ، یکی پاهاش خیلی باریکه ، خودش همه اینارو میدونه تو چرا تکرارش میکنی براش؟؟؟؟

خبلیم بدم میاد یکی ک ب کسی میگ صورتت لاغره 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
من صورتم جوش میزد هرجا مهمونی میرفتم اول احوال پرسی میکردن بعد داد میزدن وای پوستت چقد بد شده

متنفرم از این که اعتماد بنفس کسی و بیارم پایین. فقط زیبایی‌های مردم و میبینم. و ازشون تعریف میکنم 

بعضیا چاق هستن هیکل گنده و زشتی دارن 

بعد ادعای خوش هیکلی میکنن 

میگن ما تپلی هستیم😑

حالم ازینا بهم میخوره 

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2706