2737
2734
عنوان

یه صحبتی دارم با معلم ها می خواستم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 72 پست
همین کاررو می کنم ولز این گفتم تامعلم ها هم یکمی درک کنند

عزیزم واسه معلم فرقی نداره که شرایط خونه چطوری باشه

باور کن انقدر فیلمایی که میرسه دستشون زیاده که فقط چک میکنه دانش اموز درست انجام داده یا نه

شما ازش تو یه گوشه فیلم بگیرید فقط دیوار مشخص باشه

به بچتم عزت نفس یاد بده که ارزششو با اینا نسنجه به جای پاک کردن صورت مسئله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم پسر منم اختیاری گذاشته

واالله منکه خونم بد نیست اگه بخوام فیلمی هم بگیرم کنار یه دیوار ساده سفید ازش میگیرم

حتی وقتی میره تو اتاقش گفتم دوربین روشن کردی فقط دیوار بیفته نه وسایلت

همه کلاسشون هم از نظر مالی خیلی بالان ولی لزومی نداره دارن درس میخونن جای نمایش نیست

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

من خودم خجالت می کشم جلوی مبل های خونه یا جلوی وسایل آشپزخونه فیلم بگیرم و بفرستم . نه بخاطر اینکه وسایلم زشت و کهنه است! نه !!! فقط بخاطر اینکه قشنگ مشخصه که فلانی عمدا جلوی دکور خونه یا وسط پذیرایی داره فیلم و عکس می گیره و قصد خودنمایی داره . شما هم جلوی دیوار ساده یه میز کوچک بذار و وسایل رو بچین و از دخترت بخواه همون جا توضیح بده و فیلم بفرسته

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
من می گم معلم خیلی راحت می تونه برای یاد گیری دانش آموزهاش خودش فیلم بگیره بزاره بچه ها نگاه کنند

آره خوب این خیلی بهتره که معلم خودش یکبار انجام بده. معلم پسر منم گفته بود همه آزمایش با تیله و آلومینیم و .. انجام بدن. کلی گشتیم تا براش وسایلش رو تهیه کردیم.

معلم پسر منم اختیاری گذاشته واالله منکه خونم بد نیست اگه بخوام فیلمی هم بگیرم کنار یه دیوار ساده ...

همین کارشما خیلی خوبه ما یه عکس خواسته بودازبچه ها که درباره یه موضوعی براشون کیک درست کنیم نمی دونید مادرها با چه تجملاتی جشن گرفته بودند درحدی که انگار جشن تولد بود بخدا درست نیست این جوری

مگه از اشپزخونه فیلم میفرستن؟

اره ازمایش علوم انگاری رو گاز مثلا ی کاری باید میکرده

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
من با این حال خداروشکر می کنم ولی شاید خانواده هایی هم هست که وضعشون ازماهم بدترباشه یکم درک کنید ای ...

خب عزیزم میتونی بچتو بیاری تو  حیاط 

مثلا وسایلشو واسش ببر «وسایل آزمایش» بزار تو حیاط

حالتو درک میکنم ناراحت نباش😩💗

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

انتقام هستم.دوباره که اومدی واسه لایک بی خیال بابا😶

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

کلا این آموزش مجازیه خیلی بده من شوهرم معلمه درسته مدرسه نمیره ولی زحمتش ده برابره روزای کلاسش تو خونه لایو میگیره و درس میگیره من خودمم کلافه شدم تو اون تایم کلا باید ساکت ساکت یه گوشه بشینم 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706