2733
2739

یکی دوتا آرایشگاه هستن که میگن بدون استفاده ازین دو روش تاتوی ابرو رو ریمو میکنن....میخوام ببینم کسی هست تجربه ش و داشته باشه؟موفق بوده؟

هزینه ش خییییلی بالاست😥😥😔۲۵۰۰میلیون.

تو این دور و زمونه سخته واقعا،و تتوی مزخرف ابرو رو چیکار کنیم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اوووووو چه گروووووونه کدوم شهری؟؟؟منم شنیدم این روشو میگن خیلی خوبه جاش نه زخم میشه نه میمونه چیزی انگار اصلا تتوی نبوده منم دم ابروم تتو هس خیلی دوس دارم پاکش کنم واسه دم ابرو میگن ۲۰۰ کل ابرو ۷۰۰

اوووووو چه گروووووونه کدوم شهری؟؟؟منم شنیدم این روشو میگن خیلی خوبه جاش نه زخم میشه نه میمونه چیزی ا ...

بله متاسفانه هزینه ش این میزانه.از آرایشگاههای معروفه اینجاست که امثال من پاشون اونجاها نمیرسه چون هزینه هاش خیلی بالاست.....تتوی ابروی من مال ۱۳ سال پیشه و واقعا خسته شدم ازش.....شعارشون هم اینه که نمیذاریم غصه تتوهای بدتون رو بخورید....خو من که هنوز دارم غصه میخورم!!هم غصه تتوی بد هم غصه زیاد بودن هزینه ریموو این آرایشگاه😥😔

بله متاسفانه هزینه ش این میزانه.از آرایشگاههای معروفه اینجاست که امثال من پاشون اونجاها نمیرسه چون ه ...

واقنم زیاده خب جای مناسب دیگه پیدا کن مجبور نیسی جای باکلاس بری که والا هردوشون یکارو انجام میدن که اکثرا جاهای باکلاس فقد پول کلاسشونو میگیرن و کارشون اصلا خوب نیس 

2740
واقنم زیاده خب جای مناسب دیگه پیدا کن مجبور نیسی جای باکلاس بری که والا هردوشون یکارو انجام میدن که ...

آخه نمیدونم دیگه کجا انجام میده،خودشون میگن فقط ما انجام میدیم و یه مرکز دیگه.....اون مرکز دیگه هم نمیگن کجاست.....برا همین اینجا پرسیدم ببینم کسی میدونه کجا میتونیم بریم که هزینه ش مناسبتر باشه؟

اگر جای خوبی رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید.... چون اسم روشش رو هم نمیدونم ،میترسم برم از همون ر ...

من تهران نیسم والا ولی وقتی اینجا خیلی از ارایشگاها انجام میدن مسلما تهران که خیلی شهر بزرگیه خیلیا انجام میدن خب قبلش بپرسین حتما بگید چه روشیه

چون تو این روش پوستت نه زخم میشه نه چیز دیگه فقد یکم قرمز میشه درهمین حد 

2706