2733
2734
عنوان

ریمو ابرو بدون لیزر و اسید میوه وجود داره؟کی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4678 بازدید | 26 پست
آخه نمیدونم دیگه کجا انجام میده،خودشون میگن فقط ما انجام میدیم و یه مرکز دیگه.....اون مرکز دیگه هم ن ...

ر... فرشته رو‌میگید؟ من اونجا انجام دادم به نظرم همون تکنیک ساکشن توسط اسید میوه است حالا شاید مواد با کیفیت تر باشه، اما ۲۵۰۰۰۰۰ واقعا گروووونه

ر... فرشته رو‌میگید؟ من اونجا انجام دادم به نظرم همون تکنیک ساکشن توسط اسید میوه است حالا شاید مواد ...

سلام عزیزم..یه سوال داشتم..من یک هفته پیش،دور لبمو ریممو انجام دادم..الان خیییلی زخمه..خیلی اعصابم بهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ر... فرشته رو‌میگید؟ من اونجا انجام دادم به نظرم همون تکنیک ساکشن توسط اسید میوه است حالا شاید مواد ...

البته،کرم سیکالفیت رو گرفتم،۳ روزه دارم استفاده میکنم..خیلی ناجوره..دور لبمه..تا کی قرمزی میره..همش کارم گریه شده 

بله متاسفانه هزینه ش این میزانه.از آرایشگاههای معروفه اینجاست که امثال من پاشون اونجاها نمیرسه چون ه ...

سلام 

شما ابروتونو پاک کردید؟ این آرایشگاهی که میگید زخم نمیکنه و جاش نمی‌مونه رو میشه معرفی کنید...

من فریبرز کردم و از ریمو هم میترسم .... میترسم بدتر بشه ولی اگه جای مطمین باشه که جاش نمونه دوست دارم امتحان کنم ممنون میشم اسم آرایشگاه رو بگید دوست عزیز 

2731
سلام  شما ابروتونو پاک کردید؟ این آرایشگاهی که میگید زخم نمیکنه و جاش نمی‌مونه رو میشه معرفی ک ...

عزیزم منم تو آرایشگاه پاک کردم توی دو جلسه کاملا پاک شد

نمیدونم موادشون چی بود گفت آمریکاییه

خاله دوستم رفته بود و راضی بود 

منم دو دل و با ترس رفتم خدا رو شکر آسیب نزد 🥰

تهرانسرم

اسم آرایشگاه رو یادم نیست😓 خانم رضایی   شمارشو پیدا کردم میزارم عزیزم

عزیزم خودم گم کرده بودم از دوستم گرفتم برات

۰۹۱۲۷۲۴۱۲۱۵

پولکی نبود منم شمارشو گذاشتم یه جورایی جبران بشه😅