2737
2739
عنوان

من باردارم؟

373 بازدید | 13 پست

من دو روز عقب انداختم ولی دل درد دارم و حالت تهوع سرگیجه میگیرم یهویی بی اشتها شدم همیشه پریودم منظم بوده بی بی چکم زدم خیلی کم رنگ بود

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه خط بیفته چه کمرنگ چه پررنگ مثبته مبااااااااااارک باشه عزیزم 😍 

وای واقعا خدایا شکرت😍😍

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉
2738
والا عزیزم اول ببین کرونا نداشته باشی، علایمت بیشتر شبیه کروناس

اینم میشه ولی من پریودم خیلی منظم حتی تقریبا ساعت هم داره من الان تقریبا یک سال اقدامم😔

مبارکه 😍😍😍 برا منم دعا کن مامان شم

حتما عزیزم انشالله که دامن شما سبز بشه😘

ایشالا ک بارداری 

دعا کن منم این ماه بی بیم مثبت بشه

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
ایشالا ک بارداری  دعا کن منم این ماه بی بیم مثبت بشه

حتما عزیزم من الان یکی دیگه زدم پر رنگ بود خیلی خوشحالم😊

حتما عزیزم من الان یکی دیگه زدم پر رنگ بود خیلی خوشحالم😊

الهی مبارکت باشه عزیزم ایشالا صحیح و سلامت نی نی تو بغل بگیری😍

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺