2737
2734
عنوان

یه تاپیک زدم کلی فحش خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 152 پست
چرا دارین خودتونو گول میزنید با اینکه میدونید تو دانشگاه نه حالا بعدش در حق بقیه ظلم میشه میری برای ...

مثااش همون مدرسه برادر من تیزهوشان میخوند هرکس معدلش پایین تر از 16میشد اخراج میکردن پسره با سهمیه 25و معدل چهارده اخراج نمیشد الانم سال دو پزشکی با این حال نتونسته تا الان دیپلم بگیره رتبه خودش نود هزار بود باسهمیه شد هزار و دویست 

منم سر در نمیارم دقیق از سهمیه ها اما یبار یکی تو سایت مستدل توضیح داد گف اینجوریه ک این سهمیه ها ب ...

آره خب ما نمونه دولتی دادیم سی نفر برمیداشت پونزده نفر از سهمیه بقیه عادی 

حالا خودت بگو عادی چند تا شرکت کننده داره سهمیه چندا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونم به نطرت عادلانه هس یه بخشی از سهمیه دانشگاه رو واسه یه عده کنار بدارن که واقعا سوادشو ندارن؟؟؟ ...

تو دانشگاه همینجوری الکی نمره نمبدن که  من واسه یکی  از امتحانام  مریض شدم نتونستم بخونم   اشتباه کردم حذف پزشکی نکردم گفتم یه ترم  وقت گذاشتم حالا به همین راحتی حذفش کنم ؟!رفتم سر جلسه امتحان  به قدری این امتحان رو سخت داده بود نصف کلاس افتادن حتی همونایی که برعکس من تونسته بودن بخونن التماسش کردیم بهمون نمره نداد اموزش ازش اشکال گرفته بود که چرا یه تعداد زیادی افتادن ، یه بار دیگه  از ماهایی که افتاده بودیم امتحان گرفت  فقط دو نفر تونستن نمره ده بگیرن بقیه همه با نه و نیم افتادن رتبه پنج کلاس بودم شدم هفت بخاطر این درس بعد شما  فکر می کنی اونا تو دانشگاه ها با همچین استادایی اگر درسشون ضعیف باشه میتونم دووم بیارن ؟؟؟

عیب نداره تجربه شد :)
2731
چرا دارین خودتونو گول میزنید با اینکه میدونید تو دانشگاه نه حالا بعدش در حق بقیه ظلم میشه میری برای ...

ببین من اصلا در مورد کار صحبت نکردم پایین ترم گفتم من باهاش موافق نیستم خانواده خودمم از این موضوع زخم خورده ان ... من در مورد سهمیه های کنکور گفتم

تو دانشگاه همینجوری الکی نمره نمبدن که  من واسه یکی  از امتحانام  مریض شدم نتونستم بخ ...

نه نمیتونه دووم بیاره ولی هر کس به اندازه استعدادش باید وارد یه جایی بشه ما هم دانشگاه رفتیم از همه چی خبر داریم بچه های سهمیه به زور پاس میکردن انگار کششون کمتر بود

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
پارسال دوست برادر من دوهزارش شد هفتصد برو تو قلمچی زنجان بزن اسمشم فربد تقی زادس

اره میدونم

خودمم میگم عدد رتبه رو خیلی میاره پایین ولی این به اینذمعنی نیس که هفتصد ایشون باهفتصد واقعی یکیه

دوستم رتبش از هشصد شد هشتاد

هشتاد واقعی روانشناسی تهران قبول میشه صددرصد

ولی این با هشتاد سهمیه قبول نشد

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
منم سر در نمیارم دقیق از سهمیه ها اما یبار یکی تو سایت مستدل توضیح داد گف اینجوریه ک این سهمیه ها ب ...

اره من گرفتم چی میگی

اونا صف خودشونو دارن وجدا هستن کلا

ولی خب ادم حرصش میگیره میبینهذیکی تنبل ترازخودش رفته الان سمتی داره واسهذخودش

ماهم بیکار😁

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740
ببین من اصلا در مورد کار صحبت نکردم پایین ترم گفتم من باهاش موافق نیستم خانواده خودمم از این موضوع ز ...

عزیزم بیاین قبول کنیم کشور ما اصلا دنبال علم و دانش نیست کسی ک واقعا علم ی کاریو داره نشسته گوشه خونه کسی ک هیچ نوع علمی نداره ی پخمه به تمام معناس رفته مسئول شده کار اداری داره پزشکه معلمه این از کجا شروع میشه ریشش از کجاس از همون کنکور از همون ابتدایی از همدن  راهنمایی ک با معدل فلان میفرستنش بره بالا تر تو مدرسه ما به خدا ی دختری بود فرزند شهید افتضاح معلم ریاضی چون فرزند شهید بود براش کلاس خصوصی میزاشت اونم رایگان نمیگم همه بدن  نه شاید خیلیاشونم واقعا نخبه باشن اما وضع مملکت چیزی ک نشون میده اینه 

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
 عزیزم بیاین قبول کنیم کشور ما اصلا دنبال علم و دانش نیست کسی ک واقعا علم ی کاریو داره نشسته گو ...

ببین عزیزم من اینارو قبول دارم نمیگمم که با این قضبه سهمیه و اینا موافقم به نظر من اگر میخوان بهشون کمک بشه اگر بیان امکانات اموزشی به رایگان یا حالا با تخفیف در اختیارشون قرار بدن خیلی بهتره ... اما یه چیزی که هست اینه که حقیقتا اونا حقی از کسی نمیخورن تو این قضیه ی سهمیه رقابتشون با خودشونه، ظرفیتشون مازاد بر اون ظرفبتیه که دانشگاه در حالت عادی میگیره اما همه جور توهینی بهشون میشه بخاطر اینکه فکر مبکنن اونا دارن حق بقیه رو میخورن واسه کنکور (نه کار) دوست خودم سهمیه ای بود دانش اموز زرنگی هم بود یه اشتباهی کرد از سهمیه اش استفاده کرد بعد یه یکی از بچه ها  اصلا این دختر  رو هم نمی شناخت و از وضعیت درسیش خبر نداشت وقتی فهمید سهمیه داره و بچه جانبازه  تو چشماش نگاه میکرد می گفت تو رو باید زنده زنده سوزوند تو را باید زنده به گورت کرد در حالی من اون ادم رو می شناختم  یه ادم منفعت طلب بود که اگر خودش سهمیه داشت با کله ازش استفاده میکرد واقعا اونجا دلم به حال دوستم سوخت 

به نظر من سهمیه از این نطر عین بی عدالتیه که:

خیلیها پدرشون رو به مرگ طبیعی از دست میدن و درگیر مشکلاتی به مراتب بزرگتر میشن. حتی مستمری هم ممکنه نداشته باشند، خیلیها از شدت فقر حتی نمیتونن کتاب دست دوم تهیه کنن ولی دارن با بچه هایی رقابت میکنن که سالی چند صد میلیون برای معلم و کلاس هزینه میکنند. اگر بناست به عده ای کمک بشه که به خاطر مشکلاتشون شرایط ورود به دانشگاه براشون تسهیل بشه، اون عده خیلی بیشتر از سهمیه ای ها هستند.

یادتون باشه که فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاهها هم سهمیه دارن، هر دهات کوره ای قبول بشن راحت میان شهر محل سکونت خودشون.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...

ضمن این که یادتون نره، سهمیه ای ها اصلا از اول جدا بررسی میشن، سهمیه ها میشه منطقه یک، منطقه دو، منطقه سه و ایثارگری. یعنی رتبه ی ۱۲۰۰ سهمیه ایثارگری معادل ۱۲۰۰ مناطق نیست. چون اونا تعدادشون خیلی کمتره عموما شما رتبه ی خوب میشنوید ازشون.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...

ی دوستی دارم ته آدم پولداره سال کنکور تااا میتونست خرج کرد

البته انچنان براش مهم نبود میگف شد شد نشد میرم خارج

درسشم تعریفی نداشت رتبه اش شد ۱۶۰۰۰

اما چون سهمیه داشت شد ۳۰۰۰!!!!!!!!

باباشم هیییییچطورش نیس من نمیدونم چطورررر سهمیه گرفته

من درسم تلاشم رتبه کنکورم(من ۷۰۰۰ شدم که البته واسه خودم گننند بود چون باید خیییلی بهتر میشدم) همهههه چیم ازش بهتر بود ولی...اون باید رشته و دانشگاه بهتری از من بخونه...حالا فهمیدین چرا این مملکت جلو نمیره؟ آدمای درست تو جاهای اشتباهن

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤
ببین عزیزم من اینارو قبول دارم نمیگمم که با این قضبه سهمیه و اینا موافقم به نظر من اگر میخوان بهشون ...

کی گفته حقی از کسی خورده نمیشه؟ فرض کن ی دانشگاه ۲۵ تا واسه ی رشته ظرفیت داره ۵ تاش مال ایثارگران

خب اگه این ۵ تارو به حالت عادی با رتبه های واقعی میدادن به همه عادلانه تر نبود؟ میفهمی آدمایی با رتبه بهتر نمیتونن جزئی از اون ۵ تا باشن؟ این عدالته؟

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤
کی گفته حقی از کسی خورده نمیشه؟ فرض کن ی دانشگاه ۲۵ تا واسه ی رشته ظرفیت داره ۵ تاش مال ایثارگران خ ...

خواهرم میگم پنج نفر اضافه بر اون ظرفیتی هست که دانشگاه در حالت عادی می گیره مثلا دانشگاه در حالت عادی ۲۵ نفره اما برای این سهمیه پنج تا ظرفیت اضافه تر می کنه  

2706