2733
2739

ما کلا مشگل داریم،هم خودم با شوهرم مشکل دارم

هم شوهرم با خانوادم

حالا برادرم سر یه موضوع مسخره رفته شوهرمو شکایت کرده(چن ماه پیش دعوایی شد شوهرم فوش داد و گفت میکشمتون)

حالا برادرام و مادرم دس به یکی کردن شکایتش کردن ،که فحاشی و تهدید به قتل کرد

کار شوهرم بد بود ولی تو دعوا گفته اخه شکایت یعنی چی؟حتی فکر منم نکردن

حالا موندم برادرمو دیدم چه بر خوردی کنم ناراحتیمو نشون بدم ،مثلا سلام نکنم بی توجه رد بشم؟

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ینی واقعا باز میخای برادرتو ببینی؟

من جات بودم میرفتم شهادت میدادم میگفتم دروغ میگن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با سلام نکردنو اینا چیزی درست نمیشه برو رودررو حرفاتو بزن و محکم باش

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

چه شرایط بدی

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
چه شرایط بدی

اره خیلی

شوهرمم امروز صبح رفت دادگاه،خیلی ناراحت بود میدونست مشکلی براش پیش نمیاد ولی از کار اونا ناراحت بود،من اصلا حرفی روم نشد بزنم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2738

دعوای برادرت بخاطر تو بوده؟ بنظرم بی طرف باش وقتی میبینی شوهرت باهات همدل نیست طرفش رو بگیری ولی میدونی کنارش نمیتونی محکم تکیه کنی پس بهتره سکوت کنی 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐

[QUOTE=161635059]اره خیلی شوهرمم امروز صبح رفت دادگاه،خیلی ناراحت بود میدونست مشکلی براش پیش نمیاد ولی از کار اونا ن ...[/QUOخیلی سخته  مطمئن باعش

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
بستگی داره کدومشون مقصر بودن تو دعوا من اگه بودم زنگ میزدم به مامان و داداشم میگفتم حالا این یه اشت ...

شوهرم که پشیمون نیست

ولی به مادرم زنگ زدم ،من بخاطر اوناذچن ماه پیش کاری کردم که باعث دعوا شد و خودمو شوهرم اذیت شدیم فک میکردم کار درستیه ولی بعد چن ماه اونا عینشونم نبود من بخاطر اونا تو چه شرایط سختی افتادم ،مادرو خواهرم که کلا همش سرزنشم کردن حالا هم با این کارشون فقط کینه رو بیشتر کردن

واااای چه اوضاعی. ن  شوهرتو اگه دوس داری پشتش باش 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706