2733
2739

تعریف کنین یکم.بخندیم حال وهوای هممون عوض شه

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

لااایک

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با پسر عموم نامزد كردم بدون عقد انگشتر اوردن و رفت سربازي 

وقتي اومد همو ديديديم تنها بوديم ازش رابطه خواستم اينم از اين مذهبي هاي دو اتيشه 

قيافش🙈🙈🙈🙈قيافه من😍

2728
نه سوتی داشتیم نه دعوا نه قهر فققققط خوشی

ازخوشیاتون بگو😍

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2738

من شوهرم شمالین
اولین بار که رفتیم با هم صحبت کنیم در اومد گفت من شمال و خیلی دوست دارم
منه دیوونه فکر کردم میگه من شما رو خیلی دوست دارم تشکرر کردم  
شوهرمم نه گذاشت نه برداشت گفت شما رو نگفتم که شمال و گفتم!!  
حالا منم کم روووو قشنگ آب شدم اونجا
ولی بعد کلی خندوندم که سوتیم یادم بره
الانم هنوز یه وقتایی به روم میاره باهم میخندیم

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
با پسر عموم نامزد كردم بدون عقد انگشتر اوردن و رفت سربازي  وقتي اومد همو ديديديم تنها بود ...

واقعا؟😂چی گفتی بهش؟قبول کرد؟

2706