2733
2739
عنوان

خدایا عزراییلو بفرس

312 بازدید | 25 پست

خسته شدم کم کم دیوانه روانی میشم پرانول خوردم اروم نمیشم  ک نمیشم اصلا نمی تونم بشیینم بیقراری و دلشوره داره منو میکشه دیشب تا صبح نیمه بیدار بودم هم فکرمیکردم هم خواب بودم

اقا میدونم حرفم چرته کلی ممکنه نشانه ی طلسم باشه حالم خیلی بده اخرش سکته میکنم با این همه تپش قلب و ناراحتی

ای خدا بمیرم تو همون قبر ارامش داشتم فقط

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

آروم باش. 

منم چنددددد وقته خوابم مختله

شبا جسمم خستهست   مغزم بیداره همش وول میخورم تاااادم صبح بیهوش میشم از خواب 

روزا خسته ونگران.  دل آشوب اضطراب   الانم از کمردرد افتادم دوباره 

خدایا ب همه مون آرامش بده 

فقط از خداسلامتی وآرامش برای همه وخودم میخام 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
دلیلی نداره هپیشه اینجوری میشم یکهو 

احتمالا  دچار بیماری دوقطبی هستی من دیدم 

البته دور از جون 

ولی احتمالش هست 

اینا یا تو اوج قله ان از خوشحالی یا تو قعر زمین از ناراحتی تو حالت شیدایی که خوشحالی بیش از حده مهربونیشون خوشحالی بیدلیلشون خیلی غیر عادیه و تو حالت افسردگی فکر خودشکشی میژنه به سرشون

فقط مال منےتـــو...
احتمالا  دچار بیماری دوقطبی هستی من دیدم  البته دور از جون  ولی احتمالش هست  ...

اره منم اینجوریم یکهو بیش از اندازه خوش حالم کسی نمیتونه جلومو بگیره

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2706