2737
2734
عنوان

نمی دونم چیکار کنم

63 بازدید | 7 پست

خانم ها من با یکی دو ساله دوستم 

پارسال فرودین رسما همه فهمیدن و خیلی مصیبتا ...

خانواده ی من خانواده به نامی هستن و اونا نه 

بابامم بهش گفت چی داری گفت هیچی 

بابامم گفت پس دختر منو بخاطر پولش میخوای بخاطر کارخونش میخوای😔 و کفشاشو پرت کرد رو سینش گفت برو و اگه محدوده من و دخترم بگردی میدم تیکه تیکه ات کنن 

تقریبا همه و همه فهمیدن میخوامش 

😔 تمام خواستگارای قبلیم 

پسرایی از فامیل که قرص و محکم سال ها میخواستنم 

اما اون و خانوادش حتی یک بارم دیگه نیومدن 

من موندم و من و یه عالمه حرف مردم 

رفت که رفت ...

حتی نیومد که تلاش کنه بابامو راضی کنه 

بعد مدت ها باهم تونستیم حرف بزنیم 

ساده بگم هنوز عاشقشم 

اما واقعا اون روزام یادم نمی ره 

ادعا میکنه خیلی خیلی عاشقمه و نیومده که زتدگیشو بسازه و زمانی بیاد که بتونه سرشو بالا بگیره که نگن بخاطر پول دختر ما رو میخوای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😔 تو میتونی هر جوری فکر کنی  اما زندگیمه  الانم جایی نیست که اومدم اینجا دلمو خالی میکن ...

کسی که رفته بذار بره عزیزم

وقتی برات تلاش نکرده یعنی مردش نیست

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

سال ها خواهد گذشت و خواهیم فهمید که اون چیزی که مهمه و موندگاره بین ما و خداست نه بین مردم...برای خودتون زندگی کنید و به حرف ها توجه نکنید

همه ی ما در دنیا تنهاییم..از الان روی پای خودمون باشیم چون جز خودمون کسی هوای ما رو نداره

سال ها خواهد گذشت و خواهیم فهمید که اون چیزی که مهمه و موندگاره بین ما و خداست نه بین مردم...برای خو ...

دقیقا به همین نتیجه رسیدم 

ولی من صادقانه بهش دل بسته بودم و تمام قلبم پیشش حا مونده😔

دقیقا به همین نتیجه رسیدم  ولی من صادقانه بهش دل بسته بودم و تمام قلبم پیشش حا مونده😔

شما مگه ضرر کردید؟  در عالم حقیقت شما برنده اید و رشد کردید..انسان اگه صداقت داشته باشه هیچ وقت حالش بد نمیشه وضرر نمیکنه حتی اگه تموم ادما بهش بد کنن...مهم خداتونه مهم قلب خودتونه

2738