2737
2734
عنوان

خدا زنده‌ست

98 بازدید | 0 پست

نامه ای از طرف پدر❤️❤️❤️

فرزندعزيزم

شايد تو مرا نمی شناسی ، ولی من همه چيز را در بارة تو ميدانم (مزمور 1:139 )🍀 من نشستن و برخاستن تو را می دانم (مزمور 2:139)🍀 من از همة راهها و روشهای تو باخبر هستم (مزمور 3:139)🍀 حتی موهای سرت را شمرده ام (متی 31-29:10)🍀 چرا که من تو را شبيه خودم آفريده ام (پيدايش 27:1)🍀 زندگی ، حرکت و هستی تو از من است (اعمال 28:17 )🍀 چون فرزند من هستی! (اعمال 28:17)

قبل از اينکه در رَحِمِ مادرت شکل بگيری تو را مي شناختم (ارميا 4:1-5)🍀 زيرا نقشة عالی من از همان ابتدا ، برگزيدن تو بود (افسسيان 11:1-12 )🍀 پيش از اينکه روزهای زندگي ات آغاز شود همة آنها را در دفتر خود ثبت کرده ام (مزمور 139 : 15- 16)🍀 محل و لحظة تولدت را من مقرر کرده بودم (اعمال 26:17)🍀 من تو را بطور شگفت انگيزی آفريده ام (مزمور 14:139)🍀 من تو را در رَحِمِ مادرت نقش بستم (مزمور 13:139)🍀 پيش از آنکه به دنيا بيائی من خدای تو بودم (مزمور 6:71)🍀 آنهائی که مرا نمي شناسند, مرا اشتباه معرفی می کنند. (يوحنا 8 : 41- 44)🍀 من خشمگين و دور از مردم نيستم ، بلکه منشإ محبت هستم. (اول يوحنا 16:4)🍀 و آرزوی من اين است که محبت خود را به تو نشان دهم. (اول يوحنا 1:3)🍀 به همين دليل ساده که تو فرزند من و من پدر تو هستم (اول يوحنا 1:3)🍀 می خواهم چيزهای بيشتر و بهتری از آنچه پدر جسمانی ات به تو می دهد ، به تو بدهم (متی 11:7)🍀 چونکه من پدری کامل هستم. (متی 48:5)🍀

هر هديه ای که گرفته ای از دستان من گرفته ای (يعقوب 17:1)🍀 چون من محافظ تو هستم و احتياجات تو را می دانم. (متی 31:6-33 )🍀 نقشة من هميشه اين بوده است که آيندة پُر اميد و خوبی به تو ببخشم. (ارميا 11:29)🍀

چون با محبت ازلی تو را دوست می دارم (ارميا 3:31)🍀 من به اندازة شن های دريا ، در بارة تو فکر ميکنم (مزمور 17:139-18)🍀 وجود تو مايه شادی و خوشحالی من است. (صفنيا 17:3)🍀 و ديگر هرگز احسان و برکت خود را از تو دريغ نخواهم نمود. (ارميا 40:32)🍀 تو گَنج خاص من هستی (خروج 5:19)🍀 و آرزوی من اين است که با تمامی دل و جان تو را در قلب خود جای دهم. (ارميا 41:33)🍀 می خواهم چيزهای عظيم و مخفی که آنها را ندانسته ای بر تو آشکار سازم. (ارميا 3:33)🍀 اگر با تمامی دل و جان مرا بطلبی مرا خواهی يافت. (تثنيه 29:4)🍀 پس با من خوش باش و من آرزوی دل تو را به تو خواهم داد. (مزمور 4:37)🍀 زيرا من اين ميل و رغبت را در تو ايجاد کرده ام. (فيليپيان 13:9)🍀

زيرا من اين ميل و رغبت را در تو ايجاد کرده ام. (فيليپيان 13:9)🍀 من قادرم که کارهای بسيار فراتر از افکار، خواست و اميد تو انجام دهم. (افسسيان 20:3)🍀 چون من تسلی و اميد را به تو می بخشم. (دو.م تسالونيکی 16:2-17)🍀 و من آن پدر هستم که در مصيبتها ترا تسلی می دهم. ( دوم قرنتيان 3:1-4)🍀 وقتی دلشکسته ای من نزديک تو هستم. (مزمور 18:34)🍀 همچون شبانی که بره را در آغوش ميگيرد ، من هم تو را در آغوش ميگيرم (اشعيا 11:40)🍀 و يک روزی همة اشکهای تو را پاک خواهم کرد (مکاشفه 3:21-4)🍀 و هر دردی را که در اين دنيا متحمل شدی از تو برخواهم داشت. (مکاشفه 3:21-4)🍀

من پدر تو هستم و تو را آنچنان دوست می دارم که پسرم عيسی را دوست دارم. (يوحنا 23:17)

و محبت من نسبت به تو در عيسی مسيح آشکار شده است. (يوحنا 26:17)🍀 چون عيسی منعکس کنندة جلال من و مظهر دقيق ذات و وجود من است. (عبرانيان 3:1)🍀 او آمد تا به تو ثابت کند ، من با تو هستم نه برضٌد تو (روميان 31:8)🍀 و به تو بگويد که من گناهانت را به حساب نمی آورم (بخشيدم) ( دوم قرنتيان 18:5-19)🍀 عيسی مسيح مُرد تا من و تو را باهم آشتی دهد. ( دوم قرنتيان 18:5-19)🍀 مرگ او تنها راهی برای نشان دادن محبتم نسبت به تو بود. ( او.ل يوحنا 10:4)🍀 به خاطر بدست آوردن تو من از تمام چيرهايی که دوست داشتم گذشتم. (روميان 31:8-32)🍀 اگر هديه پسرم عيسی را بپذيری ، مرا پذيرفته ای (اول يوحنا 23:2)

و ديگر هيچ چيز نمی تواند تو را از محبت من جدا کند (روميان 38:8-39)🍀

به خانه برگرد و من بزرگترين مهمانی را که تا بحال آسمان بخود ديده است را برای تو ترتيب خواهم داد. (لوقا 7:15)🍀 من هميشه پدر تو بوده ام و خواهم ماند (افسسيان 14:3-15)🍀 و اما سوٌال من امروز از تو اين است که آيا می خواهی فرزندم باشی؟ (يوحنا 12:1-13)

من منتظر تو هستم. (لوقا 11:15-32)

خدایا بر آسمانها متعال شو و جلالت بر تمامی زمین باشد.