2733
2739
عنوان

قالیباف هم کروناگرفت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 26 پست
الهی آمییییییییین....یعنی از ته دل ترین آمینی بود که تاحالا گفتم😂😂😂😂😂😂

دمت گرم،😅😅😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم کرونا گرفتم    

الکی مثلا میخوام بگم....

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اوایل هم گرفت زودخوب شدنگران نباش لاریجانی ۳بارگرفت

جدی؟ یعنی این دومین باره میگیره؟

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2731
من هم کرونا گرفتم       الکی مثلا میخوام بگم....

وای خدانکنه ماچندنفرازاشناهامون گرفتن دونفرشون فوت شدن بقیشون حالشون خیلی بده منم اونقداسترس دارم  

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
وای خدانکنه ماچندنفرازاشناهامون گرفتن دونفرشون فوت شدن بقیشون حالشون خیلی بده منم اونقداسترس دارم &n ...

اونا رو خدا رحمت کنه.زمان مرگشون بوده

اون یکی ها هم خدا شفا بده

شما هم ان شاالله نمیگیری

نمیدونی شنیدی یا نه گلاب درمانشه..روزی ۳ق غ توی سه وعده بخوری خوبه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
اونا رو خدا رحمت کنه.زمان مرگشون بوده اون یکی ها هم خدا شفا بده شما هم ان شاالله نمیگیری نمیدونی ...

جدی خوبه؟ نشنیدم ممنون خواهری🌹

وای خدانکنه ماچندنفرازاشناهامون گرفتن دونفرشون فوت شدن بقیشون حالشون خیلی بده منم اونقداسترس دارم &n ...

میگن به ژنتیک هرکس ربط داره تو اقوام‌ واشناهامون خیلیا گرفتن ولیدوسه تفر بستری شدن بقیه تو خونه خوب شدن.حتی مریض بدحال تو کماهم داشتیم که تو بیمارستان‌کرونا گرفت وخوب شد

یا رب العالمین
جدی خوبه؟ نشنیدم ممنون خواهری🌹

راستش تو ازمایشگاه ریختن رو ویروس کرونا..از بین رفته

ویروس کرونا سیاهه تا ریختن روش سفید شده و مرده

دیدی حرم امام رضا رو با گلاب میشورن

بخاطر بوش نیس که

برای ضد عفونی کردن

چون جمعیت زیلدی میاد اونجا