2737
2734
عنوان

کیست سینه و فیبروکیستیک

8026 بازدید | 25 پست

سلام 

خانوما تورد خدا کمکم کنین، خیلی میترسم 

رفتم سونو گفت سینه راستم یه کیست ۶ میلیمتری داره 😔 ۳ ماه بچمو از شیر گرفتم 

۶ ماه پیش که شیر میدادم رفتم ۲.۵ میلیمتر بود ، الان خیلی میترسم گه بزرگ شده 😑😔😔😔

خطرناک نیست؟ ممکنه سونو اشتباه کرده باشه و کیست نباشه ؟ 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اندازش خیلی کوچولو بود گفت قرص Eبود یا D چندماه خوردم.بعدم اصلا سینتون رو ماساژ ندین .تحریکش نکنین

مال منم گفت کوچیکه ۶ میلیمتر ، گفتن سالی یبار سونو بدم 

شما دوباره رفتین سونو ، برطرف شده بود ؟؟

مال منم گفت کوچیکه ۶ میلیمتر ، گفتن سالی یبار سونو بدم  شما دوباره رفتین سونو ، برطرف شده بود ...

نع دیگه نرفتم عزیزم.چون قبلا تحریکش میکردم و اینا درد میگرفت یک مدت اصلا بهش دست نزدم تا خوب شد(ب هییچ عنوان تحریکش نکن)امیدوارم منظورمو بفهمی

🥰🥰🥰
نع دیگه نرفتم عزیزم.چون قبلا تحریکش میکردم و اینا درد میگرفت یک مدت اصلا بهش دست نزدم تا خوب شد(ب هی ...

متوجه شدم عزیزم ، مرسی که جواب دادی 

من همش میترسم میگم نکنه دکتر سونوگرافی اشتباه تشخیص داده باشه و خدای نکرده یه چیز بد باشه 😔😔

دارم میمیرم از استرس 

میشه کیست سرطان بشه ؟؟

2738
نع بابا نترس هیچی نیست.بخاطر شیدهی اینجوری میشه

توکل به خدا 

انقد آدم چیزای عجیب میشنوه هاا

به شما نگفتن باید سونو بشین دوباره ؟؟

شما هم فیبروکیستیک بود سینه هاتون یا فقط کیست داشتین ؟؟

توکل به خدا  انقد آدم چیزای عجیب میشنوه هاا به شما نگفتن باید سونو بشین دوباره ؟؟ شما هم فیب ...

چرا گفت ۶ ماه دیگه بیا نرفتم.چون سینه هام قبلا سفت میشد درد میگرفت الان چون رعایت کردم خوب شده عزیزم.دقیقا یادم نیست چ نوع کیستی بود

🥰🥰🥰

باباجان کیست سینه بدخیم نیس که

همه زنها تجربه اش کردن اصلا ربطی ب تومور نداره

عزیزم علتش اینه تحریک میشی ولی کامل ارضا نمیشی ببخشید واضح گفتم

ی متن برات میذارم رابطه تون باید اونمدلی باشه

پس ازضات رو درست کن و متن رو برا شوهرت بخون

فقط سینه رو دستکاری نکن

سوتین سفت نبند

سونو و ... نکن با اشعه ها تحریک میشه کیست ها

پریودت باید منظم باشه حبس قاعدگی نداشته باشی ک بدتر میشه

و در نهایت نسخه طب اسلامی رو انجام بده آب میشن

بیا

رابطه با همسرت فقط باید این مدلی باشه

وگرنه هزار مشکل پیدا می کنی

روابط زناشویی

🌹 با سلام و عرض خسته نباشید
بنده ۲۷ ساله هستم
هنگام عمل زناشویی پس از یک دقیقه به  انزال میرسم این در حالی است که شریک جنسی هنوز به انزال نرسیده بعد از انزال هم تا نیم ساعت با مشکل عدم نعوظ مواجه ام که مشکل آفرین هست
لطفا در این رابطه راهنمایی کنید که چطور بعد انزال سریعا به نعوظ برسم

🌹 سلام
🔸بعد از انزال به دلیل انرژی زیادی که از مرد خارج میشه طبیعی هست که تا ساعت ها حالت نعوظ به او دست نمیده البته بعضی از داروها هست که به برگشت توان جنسی و نعوظ کمک میکنه ولی آنها هم مدتی زمان میبره و بلافاصله نیست مانند خوردن عسل با مومیایی
🔸 امام رضا  درباره آداب بعد از جماع می‌فرماید:
باید بلافاصله بعد از جماع، غسل كرده و در همان زمان، اندکی از مومیائى‏ با شربت عسل بنوشی و یا اینکه از عسل خالص که کف آن را گرفته باشند بخوری، كه این روش باعث مى‏شود آبى كه از تو رفته است دوباره در تو تامین شود.
🔸 اینکه شما میفرمایید یک دقیقه بعد از عمل زناشویی به انزال میرسید اگه منظورتون یک دقیقه بعد از دخول هست مطمئنا یک دقیقه زمان کمی نیست  اگر ما به دستورات اسلام درباره مقدمات نزدیکی به دقت عمل کنیم  در کمتر از یک دقیقه و فقط با چند ضربه و کمی فشار، زن به ارضا میرسه و حتی مرد قادره در یک دقیقه زن را دوبار به ارضا برسانه به شرطی که بتونه زن را از نظر روحی و جنسی به تحریک کافی برسونه و این نیاز به صبر و آرامش وتجربه زیاد داره
🔸 نکته بسیار مهم که کمک میکنه تا زن و شوهر با یکدیگر به انزال برسند اینه که مرد تا زمانی که همسرش را به شدت تحریک نکرده حق دخول نداره باید با زن آنقدر ملاعبه و عشق بازی کرد که شهوت از چشمان او بباره و...
از آقایان متاهل خواهش میکنم این حدیث نورانی از امام رضا (ع) رو چند بار با دقت بخوانند چون آن شاه کلید اصلی برای ارضای زن را حضرت در همین حدیث کوتاه گفته ولی متاسفانه اکثر مردها از آن غافلند:
امام رضا فرمود:
وَ لَا تُجَامِعِ امْرَأَةً حَتَّى تُلَاعِبَهَا وَ تُكْثِرَ مُلَاعَبَتَهَا وَ تَغْمِزَ ثَدْییهَا فَإِنَّكَ إِذَا فَعَلْتَ ذَلِكَ غَلَبَتْ شَهْوَتُهَا وَ اجْتَمَعَ مَاؤُهَا لِأَنَّ مَاءَهَا یخْرُجُ مِنْ ثَدْییهَا وَ الشَّهْوَةَ تَظْهَرُ مِنْ وَجْهِهَا وَ عَینَیهَا وَ اشْتَهَتْ مِنْكَ مِثْلَ الَّذِی تَشْتَهِیهِ مِنْهَا.
با زن جماع نكن مگر آنكه با او بازى كرده و ملاعبه زیاد بنمائى و پستانهاى او را بخوبى مالیده و فشار دهى، زیرا اگر این كار را انجام دادى شهوت بر او غلبه كرده و آب شهوتش تحریك و جمع مى‏شود براى اینكه عمده‏ ى آب شهوت زن از پستانهاى او بیرون مى‏آید، و در این حال است كه آثار شهوت در چهره او ظاهر گشته و آن وقت او همان چیزی را از تو می‌خواهد که تو از او می‌خواهی.
🔸بازهم تاکید میکنم برای به ارضا رساندن زن تا زمانی که زن به شدت تحریک نشده و شهوت از صورت او ظاهر نشده نباید دخول صورت بگیره چون اگر یک ساعت هم دخول طول بکشه ولی زن آماده نباشه هیچ لذتی برای او نداره و ارضا نمیشه اما اگر مرد بتونه همسرش رو به شدت تحریک کنه با کوچکترین تماس آلت با فرج زن، زن تاب و توان خودش رو از دست میده و...
🔸  اگر در هنگام رابطه علاوه بر آلت از دست و زبان و دهان هم برای تحریک بیشتر استفاده کنید مطمئنا لذت رابطه جنسی چند برابر میشه لذا هنگام رابطه میشه دستها را زیر کمر یا بااسن زن گذاشت و کمی فشار داد که این فشار هم خودش باعث تحریک زن میشه چون بااسن از اعضای حساس خانمهاست و هم فشار آن باعث جمع شدن واژن به  دور آلت مرد میشه که لذت دو طرف رو چندبرابر میکنه  و همچنین میشه از دهان برای بوسیدن و مکیدن لبهای همسر و یا مکیدن نوک سینه او استفاده کرد و...رعایت همین چند نکته ساده باعث میشه زنانی که حتی سالیان زیادی هیچ وقت ارضا نشدند به راحتی ارضا بشوند و از رابطه زناشویی با همسر خودشون بیشترین لذت رو ببرند.
🔸 یه نکته مهم دیگه برای طولانی شدن رابطه زناشویی اینه که هر موقعی که مرد احساس کرد انزال میشه باید رابطه زناشویی را نگه بداره و ملاعبه را ادامه بده تا از شدت تحریک آلت کم بشه و انزال منی به عقب بیفته  و اگر مدتی این کار را تمرین کنه کم کم کنترل انزال منی به دستش میاد و میتونه برای مدت بیشتری انزال منی را نگه داره و به عقب بندازه.
🔸 خلاصه کلام دنبال  این نباشید که بعد از انزال دوباره نعوظ آلت پیدا کنید و... چون این روش کاملا اشتباه هست و..
🔸آقایان و خانم های متاهل لطفا این پیام رو جایی ذخیره کنید و قبل از رابطه آن را مرور کنید و مخصوصا به حدیث امام رضا (ع) عمل کنید بعد خودتون خواهید دید که خیلی از مشکلات جنسی و جسمی و حتی اخلاقی شما مثل کم حوصلگی و عصبانیت و... خودبه خود برطرف میشه🙏🙏🙏

@tebbeshia

باباجان کیست سینه بدخیم نیس که همه زنها تجربه اش کردن اصلا ربطی ب تومور نداره عزیزم علتش اینه تحری ...

ممنون از توضیحاتت عزیزم ، نسخه طب اسلامی چیه ؟؟

شما هم کیست داشتین ؟

2706