2737
2739

8 شهریور کرونا گرفتم  الان حس میکنم دوباره گرفتم از خودم نمیترسم شوهرم اگه بگیره میمیره دفعه پیش گرفت تا مرگ پیش رفت مگه نمی‌گفتن بدن تا سه ماه انتی بادی داره من رعایت میکردمم 

الان عطسه میزنم و گلوم میخاره دماغم میسوزه دقیقا قبل اینکه تب بگیرم اینجوری شده بودم. از ترس پریدم از خواب دارم دیوونه میشم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ممكن نباشع! البته دور از جون شايد سرماست تو احتياط كن

گلوم میخارید تو خواب الان از ترس تپش گرفتم. مگه بدنمون آنتی بادی نداره.؟؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
گلوم میخارید تو خواب الان از ترس تپش گرفتم. مگه بدنمون آنتی بادی نداره.؟؟ 

فك نكنم. خارش ك چيز خاصي نيست شايد ميوه حساسيت زايي خوردي. حالا تو بنا ب احتياط نزديك كسي نشو تا فردا ببين احوالت چطوره انشالله ك چيزي نيست

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
چرا ممكن نباشع! البته دور از جون شايد سرماست تو احتياط كن

فرقی ک با دفعه پیش دارم این بود ک وقتی این علائمم شروع شد تب من ک همیشه 36 بود اومد رو 37_37/5 الان 36 هستم ابریزش شدید داشتم الان اصلا ندارم 

2738
فك نكنم. خارش ك چيز خاصي نيست شايد ميوه حساسيت زايي خوردي. حالا تو بنا ب احتياط نزديك كسي نشو تا فرد ...

اخه دفعه پیش ب طرز عجیبی گلوم میخارید داروی امام کاظم دارم تو خونه از فردا شب بخوریم؟ 

فرقی ک با دفعه پیش دارم این بود ک وقتی این علائمم شروع شد تب من ک همیشه 36 بود اومد رو 37_37/5 الان ...

فك نكنم كرونا باشع نامزد منم گرفت از اول گلو درد داشت و تب ٣٨

اخه دفعه پیش ب طرز عجیبی گلوم میخارید داروی امام کاظم دارم تو خونه از فردا شب بخوریم؟ 

يكي از اشناهامون ميخورد من فقط اسمش شنيدم.... دمنوش اويشن و پونه دم كن براي پيشگيري خوبه

کی گفته انتی بادی داره؟  شما هم ک با خیاا راحت ول کردی .

کجا ول کردم

😐😐😐

ماسک و دستکش همش استفاده کردم فقط یه خرید لباس رفتم همین. 

دکتر همسرم گفت تا سه ماه بدنت آنتی بادی داره

يكي از اشناهامون ميخورد من فقط اسمش شنيدم.... دمنوش اويشن و پونه دم كن براي پيشگيري خوبه

😢😞

کجا ول کردم 😐😐😐 ماسک و دستکش همش استفاده کردم فقط یه خرید لباس رفتم همین.  دکتر همسرم گفت ...

ن عزیزم خیلی باید مراقبت کنی شمایی  ک بدنت ضعیفه  بیشتر مراقبت میخاد

ن عزیزم خیلی باید مراقبت کنی شمایی  ک بدنت ضعیفه  بیشتر مراقبت میخاد

چ بدونم دکتر گفت بدنتون مقاوم شده. من هنوز حس بویاییم برنگشته 😞

2706