2737
2739
عنوان

طلسم

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 35 پست
از خود خدا همیشه خواستم. اما انقدر  پریشون و شیدا شدم این چند وقته ک فقط میخوام هرکاری کنم ک بر ...

حتما خدا میدونه ب صلاحت نیست چیزیو بزور نخوا 

همیشع وقتی برای یه چیزی اصرار کردم گریه کردم 

باورکن بعد چن سال فهمیدم چ اشتباهی میکردم و هزاران بار شکر میکنم ک ب خواستم نرسیدم

اگه قسمت هم باشین زمین و آسمونم نمیتونه جلو وصلتتون و بگیره اگرم قسمت هم نباشین هرکاری بکنی بهم نمیرسین.طلسم و دعا شاید کارتو راه بندازه ولی بعدش بیچاره ت میکنه علاقه ای که توش فقط احساس باشه و عقل و منطق نباشه یه روزی از بین میره میدونم سخته اما توکل کن به خدا

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم اینکارو نکن . به خدا بگو خودش برات درست میکنه . طلسم یعنی شرک . فقط از خودش بخواه 

بعضی وقتا خدا توکار انسان ها دخالت نمیکنه بی دلیل نیس به انسان میگن اشرف مخلوقات بنظرم اگه دعا وطلسم منفی داشته باشیم باید باطل شه واشکالی نداره خدا هم مطمئن باش باباطل کردن دعا کسی روبازخواست نمیکنه ولی خب گرفتن دعا وطلسم که کسی رو خلاف میلش وادار به کاری کنه رومخالفم ولی باطل السحر بنظرم اشکالی نداره

2728

عزیزم به نظرم این کارو نکن دلیلشم اینه که طلسم و این دعا ها که میگی رو فکر میکنی چطوری اجام میدن ؟ !

اگه نمیدونی باید بگم به کمک شیطان و اجنه این کارو انجام میدن یعنی اونا رو احضار میکنن که یه سری کارا رو برای اون شخص و خودت انجام بدن که شیطانی هست و اونا همیشه همراه خودت و اون شخص هستن و به این راحتیا هم نمیتونی باطلش کنی

بعضی وقتا متاسفانه با دعا وطلسم منفی سرنوشت ادم روعوض میکنن.

قبول دارم که دعا و طلسم وجود داره سرنوشت من یکی که به کل تغییر کرده ولی رفتن پیش دعا نویس کار درستی نیست من خودم چند بار این کارو به خاطر حال بد روحیم انجام دادم و پشیمونم.الان حرز امام جواد و همراه خودم دارم و فکر کنم علت بیماری روحیم و هم متوجه شدم

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
قبول دارم که دعا و طلسم وجود داره سرنوشت من یکی که به کل تغییر کرده ولی رفتن پیش دعا نویس کار درستی ...

درسته ولی خب ببین بعضی دعا ها باطل کردنشون کار هرکسی  نیس ونیاز به کسی داره که علم اینکارو داشته باشه

2740
درسته ولی خب ببین بعضی دعا ها باطل کردنشون کار هرکسی  نیس ونیاز به کسی داره که علم اینکارو داشت ...

نمیدونم شاید شما درست بگین ولی به نظرم اونایی که کارشون باطل کردن دعاست همونایین که دعا و طلسمارو انجام میدن.

نمیدونم شاید شما درست بگین ولی به نظرم اونایی که کارشون باطل کردن دعاست همونایین که دعا و طلسمارو ان ...

اره خب براهمین میگم باید شخص قابل اطمینان وشناخته شده ای باشه تا دقیقا همون چیزی که میخوایم روانجام بده نه اضافه تر ونه کمتر

هزار یک تا یا ودود بگو

و بیست و یک بار سوره طلاق بخون

ولی در نهایت بسپار به خدا 

از خدا چیزی رو زوری نخواه . خوشبختیتو بخواه اگه با این ادمه خدا قسمتت کنه اگه نه تهش کامت تلخ میشه

منم برام طلسم کردن خونمون اون موجودات همیشه هستن  خدا لعنت کنه اونی که برام دعا گرفته  اونقدر خوابم میاد شوهرم ساعت پنج رفته سرکار منم از پنج تا حالا از ترس نمیتونم بخوابم منتظرم هوا روشن شه

سلام استارتر عزیز راستش من دنبال باطل کردن طلسم که شدم بودم ، و تاپیک شما رو دیدم ، ی سوالی داشتم

شما همون کاری که دعا نویس برای باطل کردن طلسم گفت ، انجام دادید؟؟. و اینکه الان راضی هستید اون چیزی که می خواستید اتفاق افتاده؟؟..

لطفاً جواب بدید، واقعا نیاز دارم.