2726
عنوان

طلسم

590 بازدید | 35 پست

من واقعا نمیخواستم طلسم و اینا انجام بدم. اما یکیو خیلی دوست دارم ک قبلا دوستم داشت و الان نمیدونم چش شده میخوام برش گردونم.و الان متاسفانه دارم به درجه ی اجبار میرسم  ک حاضرم هرکاری بکنم تا برگرده.میخواستم ببینم شما تجربه داشتین از طلسم و دعا و اینا؟و اینکه اگه پیجی یا کانالی رو میشناسید ک کارشون خوبه بهم بگید.لطفا بی احترامی نکنید و هرنظری دارید محترمانه بنویسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره منم شنیدم اما یه چند نفری  رو هم دیدم ک نتیجه خوبی دیدن. من خودم خیلی میترسم از این چیزا

خوش بحالسون ولی شاید دروغ بگن برا تبلیغ اما خب ته نتیجه اش خوب نیس شما بکشی اونو با طلسم باهاشم با طلسم ازدواج کنی تهش چی طلسمه باطل میشه یه روز و بعوشم خدای نکرده طلاق

خواهش میکنم اینکارو نکن . به خدا بگو خودش برات درست میکنه . طلسم یعنی شرک . فقط از خودش بخواه 

از خود خدا همیشه خواستم. اما انقدر  پریشون و شیدا شدم این چند وقته ک فقط میخوام هرکاری کنم ک برگرده.هرکارییی.خودمم خیلی میترسم

اره منم شنیدم اما یه چند نفری  رو هم دیدم ک نتیجه خوبی دیدن. من خودم خیلی میترسم از این چیزا

برو پيش همونايي ك نتيجه دادن. من زمان جاهليتم دوبار همچين خريتي كردم و ي بار ٥٠٠ دادم ي بارم ١٠٠ هر بارم الكي بود و خوب ك نشد هيچ بدترم شد. واسه چند سال پيشاست اين داستان

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ولي صادقانش ميخواي نكن

دعا حتي اگ واقعيم باشه و اثر كنه موقته زود اثرش ميره. ميدونم دوسش داري و عاجز شدي. دركت ميكنم

اما فك نكن معجزه ميشه با دعا

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

سعی کن دردرجه اول اگرم میخوای دعا وطلسمی بگیری از جای معتبر باشه چون مجازیا اکثرا کلاه بردارن والبته اینم یادت باشه ممکنه دلیل جدایی شما از طرف مقابلت این باشه که بینتون دعای جدایی انداخته باشن وفقط باباطل کردنش مشکل حل بشه که بنظرم باطل کردن دعا اشکالی نداره

مگه طلسماشون همیشگی نیست؟؟؟؟یعنی فقط یه مدت خاصی جواب میده؟

آره بابا یه چی بگم در رابطه با ازدواج خودم حدس میزنم نمیدونم والا مامان من که میرفت سراغ اینا البته نه برا طلسم برا بخت گشایی و ازدواج و کدوم پسرا خوبن و خواستگارو والا ما که نمیدونیم اونا کاری کردن یا نه اما پسره منو گرفت ولی خب بعدش پشیمون خدا داند

2706