2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رگ غضب گردنم آسیب دیده البته با ورزش چه حرکتی براش مناسبه ،، شکم هم دارم حرکت اونم میشه لطف کنی ب ...

اصلا بدون مربی به هیچ وجه واسه گردنت ورزش نکن بدتر آسیب میزنی . هر حرکت دیگه ای هم انجام میدی مراقب باش هیچ فشاری حین حرکت روی گردنت نباشه 

واسه شکمت هم پلانک عالی هست. درست انجام بدی اوایل بدنت به لرزه میفته ... حین انجام تمرین مراقب کمرت باش . شکمت رو سفت بگیر که کمرت آسیب نبینه . مراقب گردنت هم باش

2731
اصلا بدون مربی به هیچ وجه واسه گردنت ورزش نکن بدتر آسیب میزنی . هر حرکت دیگه ای هم انجام میدی مراقب ...

ببخشید شما ک مربی یوگا هستین نظری درباره سابلیمینال ها ندارین؟ اینک چ سایتی معتبره و ایا واقعیه یا ن؟ ارتباطی با باز شدن چاکرا داره؟ ممنون 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
اصلا بدون مربی به هیچ وجه واسه گردنت ورزش نکن بدتر آسیب میزنی . هر حرکت دیگه ای هم انجام میدی مراقب ...

من یه بار یه مراقبه ی خیلی قوی انجام دادم سردرد گرفتم از اون روز تا الان هم گردن درد دارم هم کمر درد البته ورزش سنگین هم کردم خودم فکر میکنم اون مراقبه هم بی تاثیر نبوده

ببخشید شما ک مربی یوگا هستین نظری درباره سابلیمینال ها ندارین؟ اینک چ سایتی معتبره و ایا واقعیه یا ن ...

عزیزم من مخالف صد درصد این دستکاری ها هستم. چاکرا هم باید در تعادل باشه و نه باز . مهم تعادل چاکرا هست و باز بودن یا بسته بودن هر دو آسیب های خودش رو داره و اینم با توجه و ورزش و آرامش درون به تعادل میرسه. اصلا دنبال این جریانات بودن رو توصیه نمیکنم و تا حد زیادی هم انحرافی میدونم

2738
عزیزم من مخالف صد درصد این دستکاری ها هستم. چاکرا هم باید در تعادل باشه و نه باز . مهم تعادل چاکرا ه ...

با‌شه عزیزم ممنون از لطف تون 😍😍

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
من یه بار یه مراقبه ی خیلی قوی انجام دادم سردرد گرفتم از اون روز تا الان هم گردن درد دارم هم کمر درد ...

آره بی تاثیر نیست . مراقبه های سنگین مثل یک روانکاوی عمل میکنه و بدون همراهی یک مربی متخصص کار بلد آسیب زا میتونه باشه .... تنهایی فقط توجه کن به تنفس و آرامش درون رو با اون توجه ایجاد کن ... همین نه بیشتر 

بله درسته ، اگه این کارو انجام بدنم گردنم خوب میشه به نظرتون

عزیزم ممکنه آسیب زده باشی با حرکت اشتباه . اون رو نمیدونم باید فشار نیاری . توی هیچ حرکتی فشار روی گردنت نباشه دائم توجه کن بهش 

مدیتیشن تنفس مطمئن هستیم که آسیب نمی زنه همین . و اگر گرفتگی ایجاد شده باشه کمک میکنه که باز بشه ولی آسیب رو درمان نمیکنه ....

۶ هفته س درگیرم ، دکتر مغز و اعصاب رفتم میگه فقط خواب و استراحت ، قرص خواب تجویز کرد

بالشت مناسب لازم داری . پر یا طبی . خواب خوب  . تشک طبی یا پتو. مدیتیشن تنفس فقط در حالتی که صاف دراز کشیدی . اصلا هم فشار نیار. سرما هم به گردنت نخوره . 

بجای قرص خواب اگر بدنت به دارو عادت نداره میتونی چند تا دونه آلبالو خشکه بخوری . یا ماست و نعنا (اگر میگرن نداری) 

اگر گرفتگی عضله باشه بهتر بود بهت شل کننده عضله میداد با یک دکتر دیگه هم مشورت کن . درد نباید اینقدر مزمن بشه و طول بکشه . ببین شاید آسیب خورده دکتر اول متوجه نشده 

2706