2737
2739
عنوان

دیروز گفتم تولدمه و شوهرم بیخیال

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 22 پست
سر چیزای کوچیک خودتو اذیت نکن چون مردها معمولا اصلا ذهنشون درگیر این چیزا نمیشه بازم به سبک خودش تو ...

شاید خندتون بیاد ولی ایقد دق کردم فکرشو کن از ی ماه قبل تو فکر سورپرایرش بودم دلمو صابون زدم بدجور توذوقم خورد

راستش۶ساله آزدواج کردیم یکی دوسال اول توب بود بعد بخاطر کنار خانوادش بودن کارشو ول کرد چنسال بیکار ب ...

خب خداروشکر.مطمئن باش خودشم از رفتارتون  الان دیگه متوجه شده.شاید فردا جبران‌کنه

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا شیش روز بعد عقدمون تولدم بود یادش رفت از این بدتر بعد از اون هم کلا یادش نمونده تولدم و ولی ...

فک میکردم ی سورپرایز داره برام ناراحت شدم حسابی.از اونطرف هی دوستام وهمه ازم میپرسن شوهرت چیکا کرد چی خرید برات

2728
شاید خندتون بیاد ولی ایقد دق کردم فکرشو کن از ی ماه قبل تو فکر سورپرایرش بودم دلمو صابون زدم بدجور ت ...

درکت میکنم من تولدم دوست دو سال پیشم کیک گرفت سورپرایزم کرد نامردم هیچ

الان دیگه طبیعی شده یادش بمونه مشکوکه😅

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
فک میکردم ی سورپرایز داره برام ناراحت شدم حسابی.از اونطرف هی دوستام وهمه ازم میپرسن شوهرت چیکا کرد چ ...

بهشون بگو سیکرته ولی از خجالت شوهرت دربیا روز تولدش 

ولی در کل خودت سعی کن خاص بودن روز تولدت و براش جا بندازی 

روز تولد همسر آدم روزی که عزیزترینش اومده به دنیا

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2738