2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک های عکس شوهرم

199 بازدید | 15 پست

چرا عکس شوهرتون باید  واسه ما جذاب باشه🤔اصلا این‌هیچی اونایی که میرن میگن کووو کو ...واقعا چ اهمیتی داره که شوهر یکی که اصلا نمیشناسیش چه شکلیه🤔🤤 اینهمه پسر تو خیابون فکز کنید یکی از اوناس😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوست دارم شوهرایی که دست بزن دارن رو ببینم میخوام ببینم بهشون میاد دست بزن 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

جمله آخرت عالی بود پارررره شدم😂😂😂😂😂😂

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738
من دوست دارم شوهرایی که دست بزن دارن رو ببینم میخوام ببینم بهشون میاد دست بزن 

شوهر من دست بزن ندار اما تو دعوا خیلی ترسناک میشه و قلدرم هست کلا ،حالا اگه ببینیش میگی وای چه ملوسیه😂

شوهر من دست بزن ندار اما تو دعوا خیلی ترسناک میشه و قلدرم هست کلا ،حالا اگه ببینیش میگی وای چه ملوسی ...

کو کو 😁

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706