2733
2734

سلام خواهرا توروخدا نرید😭

توروخدا قسمتون میدم برام دعا کنید هرکی این پست رو می بینه منو فراموش نکنه تو دعاهاش، به مادراتون میشه بگید برام دعا کنن میگن دعای مادر ها گیراس،الهی به حق همین شب خدا همتون رو حاجت روا کنه و زندگی منم درست بشه، توروخدا میشه برام از خدا بخواین که زندگیم رو با همسرم درست کنه و عشق همسرم بهم برگرده 😭😭😭😭

میشه برای آقا ابولفضل عباس و مادرشون صلوات بفرستید 

خدا کمکت کنه 

چشم گلم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

عزیزم امیدت به خدا 

که اگه بخشید رحمت بود و اگه گرفت حکمت

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
۱۴ روزه مادر ندارم وگرنه می گفتم 😔😔

😭😭😭الهی خدا صبر بزرگی بت بده 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
ان شالله حضرت رقیه خاتون کمکت کنه عزیزم هر وقت با همسرتون قهرید یا مشکل عاطفی دارید ۱۰۰۰ بار یا ودود ...

بله ان شاءالله خدا کمکم کنه توروخدا برام دعا کنید 😔❤

😭😭😭الهی خدا صبر بزرگی بت بده 

ممنون عزیزم انشالله 

اگر صبر نمیده حداقل مرگ بده😔😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست