2737
2739

من بچع ک بودم ۱۱اینا سیبیلامو دکلره میکردم😳😂😂

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
لعنتی جذاب 😂😂😂

😀😍وجدانن فکربدیه

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤪فکر اقتصادیو داشتی

آره بخدا 🤣

کلی درآمد میتونی کسب کنی 

تازه به نظرم یه سری روغن ها رو بزن ریشه اش تقویت شه بیشتر رشد کنه😂😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
اینارو انجام دادم میخوام یه روش جدید امتحااان کنم

خب راستش من یه دوست خیلی تنبل داشتم تو مدرسمون

که دکلره میکرد دستش رو و پشت لبش رو 

ولی به مرور دوباره تیره میشد و گاهی هم ریشه اش تیره تر بود و ساقه اش زرد

خیلی ضایع بود کاراش انصافا😐😐😐

مثلا میگفت من حموم میرم شامپو نمیزنم به سرم 

موهامو با دوغ میشورم🤪

نزدیک آدم که میشد بو لبنیاتی و پنیر میداد لعنتی😷😷

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
آره بخدا 🤣 کلی درآمد میتونی کسب کنی  تازه به نظرم یه سری روغن ها رو بزن ریشه اش تقویت شه بیش ...

😀قربون ادم‌چیزفهم🙂😙😙😙

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
ب خدا عالی بود میتونی بافت افریقایی یا انواع بافتم بزنی😂😂😂

😀😂🤪

2738
تخم مرغ هم میزد ب صورتش دگ تکمیل میشد😂

من هفته ای یه بار سفیده تخم مرغ میزنم به صورتم عالیه پوست صورتم سفت وشفاف شده

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
تخم مرغ هم میزد ب صورتش دگ تکمیل میشد😂

والله اونو نمیدونم 

ولی خداییش یه بار کنار من نشسته بود سر درس گسسته

سرگیجه گرفتم انقد بو میداد هم سر و کله اش هم لباساش تازه عطر مشهدی هم میزد😷😷

اوف لعنتی عطر مشهدی گفتی بوش پیچید تو سرم 🥵

🤣🤣🤣خخخخ لعنتی 

بوش با شستن هم نمیره 

من یه بار به جانمازم زدم

تاچند وقت سجده میرفتم نفسم میگرفت😅😂

دکلره صورت میکنم خوبه پوستم روشن میکنه اما با احتیاط  باید مصرف شه

چه جوری عزیزم اگه میشه به منم یادبده

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706